GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atlantika (Nexon)
#1
Atlantika (Nexon)

wallpaper301600_1200.jpg

Güney Kore Online oyun sektöründe çok başka bir yere sahip. Milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış, büyük oyuncu kitlelerine sahip nitellikli oyunlara imza atmış durumda. Oyun 2008 yılında yayın hayatına başladı. Kısa sürede Asya ülkelerinden Avrupa ülkelerine kadar yayıldı. Bu da oyun ne denli başarılı bir yapım olduğunun göstergesidir. Oyun Türkçe olmasada, içerdiği özel ayrıntılar ve hat safhada bağlayıcı karakter gelişim sistemi sayesinde ülkemizde de binlerce aktif kullanıcıya sahiptir ve her geçen gün MMORPG sevenleri kendine daha çok çekmektedir.

atlanticaw291024x768m3t37wou6b.jpg

atlantica-online-2.jpg

104608.jpg

Oyun diğer MMORPG türlerinden biraz farklıdır. Sıra tabanlı bir yapıya sahiptir. Bu özellik PvE ya da PvP mücadelelerindeki uygulanan stratejilerin muadili oyunlara göre çok daha üst düzeyde önem kazanmasını sağlamakta. Oyuncular bu oyunda savaş alanında bulunan farklı özellikler ve manevra yetenekleriyle donanmış birimlerini deneyim ve önsezilerini  doğrultusunda tam olarak kontrol eden ve yönlendiren oyuncular, bu sayede diğer online oyunlarda yaşanan sistemsel yada sistemin bağlı olduğu aksam ile ilgili olarak olumsuz durumlarla muhatap olmamaktalar.
atlantica-online-wallpaper-02_176320-1920x1080.jpg

atlantica.jpg

Battle.jpg

Oyun içinde hem oyuncularla savaşabilir hem de ticaret yapabilirsin. Bu da oyunun sizlere sunmuş olduğu bir seçenek. Bu özellikte oyun içinde oyunculara farklı bir tecrübe sunarak becerilerini artırdığı gibi, diğer arkadaşlarla da iletişim kurmasını sağlayarak sosyal anlamda bir fayda sağlamakta.
Oyun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Oyunda istenirse mikro ödemeler ile işlevsel ve kozmetik bazı öğelere ulaşabilirsiniz. Oyunun sıra tabanlı MMORPG yapıda olması şu anda büyük bir merak ve ilgiye mazhar olmasına neden olmuş durumda. Oyunun kendine has dünyasından memnun kalan oyuncular şu anda heyecan dolu öykülerinin keyfini sürmekteler. Siz de bu farklı dünyanın heyecan dolu maceralarını yaşayabilirsiniz.
Oyunun Adresi : http://atlantica.nexon.net/

Atlantica_Online_13_Icons_Pack_by_GoRo85.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi