GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silkroad Online (Silkroad) Hakkında Genel Bilgi
#1
Silkroad Online (Joymax)

silkroad-online-1316905819.jpg

İpek Yolu ticareti konusu olan oyun birbiriyle kıyasıya yarışan onlarca online oyun varken çıktığı günden başlayarak online oyunlar içinde hakettiği yeri aldı. Oyunun ücretsiz olması ilkbaşta çok kaliteli bir oyun olmadığı gibi bir intiba veriyor ise de, sadece yirmi dakika oynamak suretiyle bir zaman ayrılması oyuna ne kadar emek sarf edildiğini ve ne kadar başarılı bir online oyun olduğunun görülmesi için yeterli bir zaman dilimidir. Diğer online oyunlardaki işleyen mantıkla aynı şekilde olan oyunun farkı ise konusu. Online oyunların çoğunda belirli bir konu bulunmaz iken ya da farklı bir konu varken, Silkroad Online oyununun oldukça güzel bir konusu var. Oyunda bizim yapmamız gereken çok sayıda görev var. Bu görevleri yaparak oyunda ilerlemeye sağlanıyor. Oyunu oynamaya başladıktan sonra oyunun sürükleyici özelliğini hemen anlıyorsunuz. Biraz oynayıp deneyim hem oyunu tanımış olurum hemde zaman geçirim diyebileceğiniz stilde bir oyun değil. Oyuna başladıktan sonra oyunun keyfine varınca, saatlerce oyundan kopamayabilirsiniz.

Silkroad Online' da devamlı olarak karşınıza çıkan birbirinden farklı yaratıkları ve canavarları yok ederek ilerliyorsunuz. Oyunun özelliklerinden bir tanesi de zamana karşı yarış. Oyunda yok edilen her canavardan ve yaratıktan tecrübe puanları kazanılıyor. Tabi ki bu puanlardan daha çok kazanmak için verilen görevleri tam olarak yapmanız gerekli. Silkroad Online birçok seviyeden oluşan bir oyun. Oyundaki görevleri zamanında yaparak ve tecrübe puanlar toplayarak bir üst seviyeye geçebilirsiniz. İlk yirmi seviye boyunca aynı şekilde ilerleyebildiğiniz oyun yirminci seviyeden sonra farklı bir boyut kazanıyor.

silkroad-online_263891.jpg

Silkroad Online, oyunseverleri yirminci seviyeden sonra bir meslek seçmeye sevk ediyor. Tüccar, avcı ve hırsız mesleklerinden birisi seçilerek oyuna devam ediyorsunuz. Oyundaki karakteriniz gelişmeye ve geliştirmeye açık. Karakterin güçleri, kıyafetleri, kullandığı savaş araçları gibi birçok faktör oyunun gidişatını etkiliyor. Özellikle giysilerin koruyucu özellikleri sizleri düşmana karşı koruyor. Kıyafet seçimleri içinde bulunduğunuz seviye ile uyumlu olması gerekir ve bu sizin için daha da iyidir. Oyunun grafikleri ücretsiz olmasına rağmen oldukça etkileyici ebatlardadır. Silkroad Online rahat bir şekilde oynanabileceği gibi, sesleri ile de güzel işler çıkarmış. Oyunun başlangıçında karakterlerin kontrolü size biraz tuhaf gelebilir ancak ilerleyen bölümlerde alışarak karakterinizi rahatlıkla yönlendirebilirsiniz.

silkroad-online_263890.jpg


Oyunun Adresi : http://www.joymax.com/silkroad/
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Surfer PureSRO, iyi ve en büyük Oyun Silkroad gmsro 0 2,119 03-11-2015, Saat: 17:02
Son Yorum: gmsro
  Silkroad Canavar Seçimi Vincent 0 2,113 21-05-2015, Saat: 19:42
Son Yorum: Vincent
  Silkroad Online Nedir? dilan78 0 1,697 11-02-2015, Saat: 20:37
Son Yorum: dilan78

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi