Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mars Online (Gametolia)
Mars Online (Gametolia)

resimler-53c6409d2058f53c6409d205cb.jpg

Uzay ortamında geçmekte olan bir oyun Mars Online. Harika özelliklerinden dolayı mutlaka oynamanız gereken bir oyun. Bir online oyunun olması belklenen bütün harika özelliklerini içinde barındırıyor. Uzay ortamında geçen Bu tür oyunları seviyor iseniz oyunu oynamaya başladığız an farkını ve doğru karar verdiğinizi anlayacaksınız.

mars.jpg

Oyun konusu adı üzerinde mars gezegeninde geçmekte ve buradaki mücadeleler serüvenler uzay araçlarını kullanarak konu olarak almakta. Oyunun grafik kalitesi gerçekten çok iyi.  Gelişmiş grafikler içermekte. Bu özelliği oyunu öbür oyunlardan bir adım öne çıkarmaktadır. Bu durum oyun için olumlu bir durumdur. Oyun da ilk önce kendi filonuzu kuruyorsunuz. Sonrasında aşama aşama gidiyor ve bu aşamaları tamamlıyor oyun deneyiminiz, geliştiriyorsunuz.
Oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyuna girişte ücretsiz olarak üye olabiliyorsunuz mars online ın dünyasında maceralara adım atıyorsunuz.
İsterseniz oyunu gün boyunca kesintisiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunla ilgili merak ettiklerinizi ve tüm sorularınızı, sorunlarınızı oyunun iletişim kısmından oyunun yapımcılarına iletebilir, oyunla ilgili sorunlarınıza kalıcı çözümler alabilir ve bu bölümü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Oyunun web sitesinden bilgi edinebilirsiniz. Oyunla ilgili bilgi edinmek istiyorsanız oyun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sizde bu uzay serüveninin bir parçası olun. Oyundan memnun kalacağınızı umuyorum.  
Oyunun Adresi : http://mars.gametolia.com/

mars-online-en-iyi-ucretsiz-oyun.jpg

Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  M.A.R.S Online Kartvizi Değiştirme. Vincent 0 9,413 31-03-2015, Saat: 15:46
Son Yorum: Vincent
  M.A.R.S Online Avatar Değiştirme. Vincent 0 8,640 31-03-2015, Saat: 15:38
  M.A.R.S. Online Hatalar ve Çözümleri. Vincent 0 1,703 31-03-2015, Saat: 14:06
  M.A.R.S Online Haritalar. Vincent 0 1,641 31-03-2015, Saat: 13:49