GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World Of Tanks-Cephane.
#1
World Of Tanks-Cephane.

Mücadeleye girmeden önce, tankınız tam mühimmat yüklü olmalıdır, tank maç için çok az mermi ile yüklü ise, size bir uyarı açılır. Her tankın taşıyabileceği mühimmat miktarı tankın sayfada listelenen silah kalibre ve taretine bağlıdır. Seçtiğiniz mühimmat da mücadelenin performansını etkileyecektir. Aşağıda oyunda her mermi türü için kısa açıklamalar vardır.

..........Zırh delici (AP) Mermi;

Bu düşmanın zırhını nüfuz, bu kabuk silah özelliklerine listelenen tam zarar verir. Kabuk hedef nüfuz etmez, ancak bu hiçbir zarar sıçrama ve yapacağız. Bunun doğru noktada Kalırsa Ayrıca tankı modülleri ve mürettebat zarar verebilir. AP kabukları normalleşme tabidir ve mesafe üzerinden bazı penetrasyon değerini kaybeder.
AP kabukları normal krediye mal, ancak altın ile satın alınmalıdır 152 mm BR-2 tabanca ile silahlı Sovyet topçu tarafından kullanılan bir AP yuvarlak tip, vardır.

..........Zırh delici Kompozit Sert (APCR) Mermi;

Mühimmat Bu tür (normalleştirme tabi sayesinde) en yüksek penetrasyon değeri vardır, ancak hasar değeri AP kabuk aynıdır. Hala hafif katlanmış, AP kabuk özellikleri vardır. APCR bir kabuk yani AP daha yüksek namlu çıkış hızı olan bir yüksek hız (uzak hareket eden hedefleri daha az "lider" ile sonuçlanan) de silahını bırakır, ancak APCR da AP ile aynı mesafe üzerinde çok daha fazla penetrasyon değeri kaybeder. Böyle bir 57mm silah olarak Genel olarak, düşük kalibreli silahlar böyle bir 120mm silah olarak yüksek kalibreli silahlar çok daha hızlı bir oranda penetrasyon kaybedersiniz. Tank topu kalibre çok yüksek sonunda, mesafe üzerinden kayıp penetrasyon AP ile aynı mesafeden, APCR hala var, ya da en azından AP benzer, penetrasyon değeri olacak o kadar dakikadır.
APCR kabukları normalde altın maliyet. Ancak, 7.5 APCR kabukları yeni katman 10 orta tankları tarafından kullanılan standart mühimmat yaptı. Ayrıca, 8.2 APCR kabukları T71 Amerikan hafif tank üzerine monte edilebilir 76 mm Top T185 top, ve T69 Amerikan orta tankı tarafından kullanılan standart mühimmat yaptı. Onlar hiç AP cephane kullanamazsınız, ve bunun yerine yerine altın krediden kullanarak bu cephane satın alabilirsiniz. APCR için olan silah varsayılan tankları da prim APCR olarak mesafede aynı nüfuz kaybı tabi değildir, ama yine de daha yüksek namlu çıkış hızı var.

..........(HE) Patlayıcı Yüksek Cephane;

Bu kabuk oyun tüm kabuk türleri arasında en yüksek hasar değeri vardır, ama aynı zamanda çok düşük bir penetrasyon değeri vardır. Bu tur çok küçük bir sıçrama hasar alanı var. Bu hedef zarar nüfuz gerekmez, ancak zarar hedefin zırh ve kabuk penetrasyon değeri artar arasındaki fark olarak hızlı bir şekilde düşüyor. Bu zırh nüfuz başarırsa, bu özellikleri listelenen tam hasar tank içinde patlayacak, artı HE HE hasar değeri ne kadar yüksek bağlı olarak, birden fazla iç modülleri ve / veya mürettebat ek damage. HE kabukları genellikle ilk önemli rakam yuvarlanır, AP kabukları% 25 daha yüksek maksimum hasar değeri var.

..........Premium Çok Patlayıcı (HE) Mermi;

Bazı SPG silah bulundu, sadece doğrudan vurmak olamaz kapağın arkasında tankları vurmak için çok yararlı olabilir daha büyük bir sıçrama-zarar yarıçapı, dışında kendi HE meslektaşı için anlamlı bir fark vardır. Bu simge maliyet altın veya gümüş eşdeğer ile mermi.

..........Yüksek Patlayıcı Anti-Tank (ISI) Mermi;

Bu en SPG sınıf, tank obüs ve birçok yüksek kademe tankı silah için Premium mühimmat olduğunu. Bu AP daha yüksek bir penetrasyon değeri taşır, ancak AP ve APCR aksine, normalleşme tabi değildir, ve bunun ISI AP daha çok kalın, eğimli zırh daha fazla sorun ve olacak, yani belirli bir etki açıyla etkin zırh değeri nüfuz gerekir APCR. Ancak, AP ve APCR aksine, ISI mesafede penetrasyon değeri kaybetmez.

..........SSS: Ne zaman AP veya HE kullanmalıyım?

Bazı HE kullanmak için tasarlanmıştır: Eğer daha yüksek tanklar için kendi kademe ve altında ve HE ile ilgili AP kullanabilirsiniz, ancak bu silahını bağlıdır, başparmak genel bir kuraldır. Gibi Guns 's 152 mm M-10 silah geniş kalibreli yuvarlak kullanabilirsiniz, ancak kısa bir namlu uzunluğu. Kabuğun büyük kalibreli önemli olduğunu ve bu nedenle daha fazla zarar, içinde patlayıcı bileşik bol miktarda taşır. Dezavantajı silah nedeniyle kısa namlu uzunluğu ve bu nedenle, düşük zırh delici özelliği nispeten düşük hızda olacak bırakarak kabuk. Yoksul doğruluk ve aralığında zaman faktörü, sadece silah bu tür AP kabukları kullanmak için bir israf ve HE sadece kullanılmalıdır. Ayrıca yüksek bir kap sıfırlamak için çalışırken HE kullanılması tavsiye edilir. Bir tankın elde kapağı sıfırlamak için yeterli, sadece tek bir Hitpoint yetmeyecek olsa bile, büyük olasılıkla bile hasar az miktarda ve herhangi bir zarar verir her yerde bir düşman tankı bir hit olarak HE olduğu gibi doğru olması olduğunu gerekmez 0 işaret. HE ile bile bir yakın özledim sıçrama ile bazı modülü zarar verebilir. 8.1 yana, altın cephane şimdi kredi / gümüş ile satın alınabilir. Çoğu durumda, APCR ve ISI hangi büyük olasılıkla sadece çok küçük hasar verecek ve kalın zırh ile yüksek katmanlı tankları gıdıklamak için sadece hizmet verecek, HE daha yüksek katmanlı tankları ile ilgili de çok daha etkili olacaktır. Ancak APCR ve ISI ile, büyük olasılıkla silahını başka nüfuz zor açılarda gerekir weakspots kötüye mümkün olacak.
Silahını yetenekleri belirli tanklar üzerinde ne olduğunu görmek için farklı mühimmat deneme deneyin.
Bu silahlar hangi tankı ve ne hedeflemelidir tankın parçası biliyorsanız en tankları zarar verecek kadar penetrasyon gücü gibi kademe 6 silah ve yüksek monte ederken, sen, daha sık AP ve APCR / ISI kullanmayı düşünmelisiniz.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  World Of Tanks Tanıtım Video. Vincent 0 3,048 24-03-2015, Saat: 19:31
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks-Tankların Listesi. Vincent 0 2,123 24-03-2015, Saat: 16:38
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks-Müfreze Oluşturma. Vincent 0 2,014 24-03-2015, Saat: 16:09
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks-Yağma. Vincent 0 1,905 24-03-2015, Saat: 15:46
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks-Karşı Casusluk. Vincent 0 2,013 24-03-2015, Saat: 15:36
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks-Oyun Kontrolleri. Vincent 0 2,012 24-03-2015, Saat: 14:06
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks Oyunu Nedir Ve Nasıl Oynanır? Vincent 0 2,060 24-03-2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks Sistem Gereksinimleri. Vincent 0 2,217 11-03-2015, Saat: 19:54
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks [WOT] - Oyun Taktikleri Vincent 0 2,204 11-03-2015, Saat: 19:39
Son Yorum: Vincent
  World Of Tanks [WOT] - Oyun Modları Vincent 0 1,761 11-03-2015, Saat: 18:59
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi