GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Oyun Ayarları
#1
Genel Oyun Ayarları.

1-Ayarlar Kısmına Giriş
Öncelikle oyun lobisindeyken "Ayarlar" simgesine tıklayarak Genel oyun ayarları penceresine erişim sağlayalım.
b5qOZb.png

2-Ayarlar Kısmında Bulunan Bölmeler ve İşlevleri
-Grafik Sekmesinde Ekran Çözünürlüğü, Parlaklık ve Grafik Seviyesini ayarlayabilirsiniz.
d5Q6lX.png

-Ses Sekmesinde Genel Ses, Arka plan Müziği, Ses Efektleri ve Radyo Mesajları ile ilgili ses seviyesi ayarlarını yapabilirsiniz.
5dPAEL.png

-Kontrol Sekmesinden oyun içi kontrollerde kullanabileceğiz tuşlar için komutlar verilmiştir.
Am4o8L.png

Değiştirmek istediğimiz kontrol tipinin yanında bulunan mevcut komuta tıkladıktan sonra klavyemizde veya faremizde ilgili tuşa tıklayalım ve "Kaydet" butonunu kullanalım.
-Oynanış sekmesinde Arkadaş İsimleri, Görev Bilgileri, Davetiyeler, Mermi İzi ve Kan Efekti gibi özellikleridevre dışı bırakabilir yada etkin hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken üçgen simgelerine tıklayarak komut değişimi sağlamaktır.
4g7dWG.png

Ayrıca "Oto Mesaj" Paneli sayesinde F5, F6, F7 ve F8 tuşlarına otomatik mesajlar atayabilir, hatta bu mesajların Herkes, Takım yada Klan gibi kanallardan herhangibirinde aktif olmasını sağlayabilirsiniz.
JYR58Q.png

-PRO Sekmesinde ise Sağ Tık Zum, Dürbün Oto Geri Zum, Blur, Zum Blur, Fare Yumuşatma, Fare Hassasiyeti, Nişangâh, Renk ve Tepki ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ayar seçeneğinin yanında bulunan bilgiler dahilinde üçgen butonlarını yada hassasiyet kaydırmasını kullanabilirsiniz.
OqYW8D.png

Ayarlarımızı gerçekleştirdikten sonra "Kaydet" butonu ile kaydedebilir, "Sıfırla" butonu ile ayarlarımızı sıfırlayabilirsiniz. Ayarlarımızı gerçekleştirdikten sonra "Kapat" butonunu kullanarak Genel Oyun Ayarları penceresini kapatabiliriz.
zA8WOj.png
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyun Türleri Vincent 0 1,454 31-12-2015, Saat: 16:26
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi