GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grup Sistemi.
#1
Grup Sistemi;

Grup sistemi nedir ve nasıl işler?

Grup sisteminde maksimum 5 oyuncu bir grup oluşturup birlikte maceralara atılır ve zorluklarla savaşır.

Grup penceresi nasıl küçültülür ve büyültülür?

Bir gruba katıldığınızda, oyuncu göstergesinin sağ alt kısmındaki “grup” butonuna tıklayıp grup penceresini küçültebilir ve büyütebilirsiniz.

TP’ler grupta nasıl dağıtılır?

Bir canavar grup olarak mağlup edildiğinde, TP’ler grup üyeleri arasında eşit olarak dağıtılır.

Grup oluşturmak için ne yapmak gerekir?

Oyuncu göstergesinin sağ alt kısmında bir buton bulunur, üzerine basıp bir grup kurabilirsin. Bir grup en fazla beş oyuncudan oluşabilir.

Oyuncu davet etmek için ne yapmak gerekir?

Bir oyuncu seç ve grup penceresindeki “oyuncu davet et” butonuna tıklayıp ona bir davet gönder. Sadece kendi fraksiyonundaki oyuncuları gruba davet edebilirsin. Eğer bir oyuncu çok uzaktaysa veya başka bir haritada bulunuyorsa, onu ne yazık ki davet edemezsin.

Bir gruptan ayrılmak için ne yapmak gerekir?

Bir gruptan ayrılmak için, grup penceresindeki X butonuna tıkla. Eğer grup lideriysen ve gruptan ayrılmak istiyorsan, davet ettiğin ilk oyuncu grubun liderliğini üstüne alacaksın.

Grup lideri olarak neler yapabilirsin?

Grup lideri oyuncuları gruba davet edebilir, onları gruptan atabilir veya grubu tamamen dağıtabilir. Bir grup lideriysen ve gruptan ayrılmak istiyorsan, liderlik otomatik olarak gruba ilk davet edilen oyuncuya geçer. Bir grup lideri olarak grup liderliğini başka bir oyuncuya bırakma hakkına sahipsin.

Aynı anda birden fazla gruba üye olmak mümkün mü?

Hayır, sadece bir gruba üye olabilirsin. Tabii ki istediğin zaman grup değiştirebilirsin. Birden fazla oyuncuyu aynı anda davet etmek mümkün mü? Hayır, grup liderleri bir seferde sadece bir oyuncuyu davet edebilir. Grup lideri gruba oyuncu davet etme yetkisi olan tek kişidir.

Önemli:TP, Cel ve yük öğeleri ile ödüllendirilmek için, bütün grup üyelerinin güvenli bölgenin dışında bulunmaları ve birbirlerinden çok uzakta olmamaları gerekir.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Grup Kurma, Ortak Avlanma - Deepolis Vincent 0 1,678 16-03-2015, Saat: 14:05
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi