GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çeşitli
#1
Çeşitli

İngilizce, Fransızca ve Almanca: Oyun üç farklı dilde mevcuttur. Bu oyunu diğer dilleri destekleyen edip etmeyeceği bilinmiyor.
Işçiliği elemanlar kümesine ait özel silah ve zırh zanaat çölde şehirlerde istasyonları yanı sıra özel işçiliği istasyonları işçiliği yapılabilir.
Daedric eserler  gibi Prizmatik Silahla olarak oyunda mevcuttur ve bağlı olan Guild Fighters hikayesi.
Oyuncu  Guilds  oyun var. Bir lonca bir tutmak kontrol ediyorsa, onların Lonca Mağaza ve banka orada kullanılmak üzere edebiliyoruz. Mülkiyet, bir hizip kampanyasına özgüdür tutmak lonca.
Lockpicking  oyuncu kilitleri açmak için tumblers taşımanız gerekir nerede Oblivion gibi çok çalışır. büküm oyuncu alotted zamanında kilidi açmak gerektiğidir. Çok geçmiş oyunlar gibi fırlattı kilitler vardır.
Oyuncular 250'den fazla renkleri ile farklı renklerde kendi zırh boya edebiliyoruz. Orada birkaç varsayılan boyalar vardır, ama oyuncu ile belirli görevleri tamamlayarak aracılığıyla geri kalanını almak zorundadır Başarılar . Bireysel boyanabilen zırh her parçasının üç farklı alanları vardır.
oyun barındırılan  Megaserver farklı bir sunucuya sıfırlamak için onları gerektirmeden, oyuncular daha kolay oyuncuları bulmak için izin verecektir. . Ancak, PvP oyuncuları 5 farklı "alt sunucuların" olarak adlandırılan Kampanyalar seçmelisiniz girmek için toplam 2 megaservers bulunmamaktadır ve konsol sürümleri çıktığında 6 olacak; Her platform için her bölge için tek ve iki (PC / Mac, PS4, Xbox One), ancak konsol oyuncuları PC / Mac oyuncularla çalamaz. Ayrıca, konsol megaservers konsol özeldir. Avrupa megaserver Almanya'nın Frankfurt şehrinde barındırılıyor. ABD megaserver Dallas, Teksas barındırılıyor.
 
Alıntı
#2
Şüphesiz ki o oyun bambaşka bir oyundur. Smile
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi