GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevre vs Player (PvE)
#1
Çevre vs Player (PvE)

Oyuncu vs Çevre (PvE) diğer oyuncular mücadele değil içerik herhangi bir şeklidir.
.....Mundus Taşlar özel pasif yetenekleri vermek için kullanılır. Bunlar benzer Standing Stones bulunan Skyrim ve aynı ada sahip, ancak farklı boons verir.

.....Hızlı Traveling mevcuttur. Oyuncular diğer seyahat edebilirsiniz  Wayshrines  ücretsiz bir wayshrine kullanırken ya da ancak onlar altın bir miktar ödemek zorundadır, her yerden wayshrine seyahat edebilirsiniz.
Cyrodiil hızlı yayılır bölgelerin geri kalanı farklıdır. Yerine Wayshrines bölgesinin karakterleri seyahat edebilirsiniz tutar ve karakollar o Transitus ağı üzerinden kendi ittifak kontrolleri. Bir tutmak veya ittifak ana kampta bir Transitus türbe kullanmadan her yerde oyuncular can hızlı değil seyahat, ne oyuncuların kaynaklarına seyahat edebilirsiniz. Oyuncunun seyahat tutmak bağlantılı olmalıdır tutmak Transitus kullanarak başka tutmak için-seyahat sarmak için. Oyuncular ileri karakollar at Transitus türbelerin kullanamazsınız.

.....Oyuncular kendi edebiliyoruz  hayvan . Diğer sınıflar savaşta kullanılamaz makyaj hayvan kullanmanız gerekir iken sadece büyücüler, çağırmak ve savaş hayvan kontrol edebilirsiniz. Scuttler  oyunu ön sipariş oyunculara verilen bir hayvan, Nibenay  Mudcrab  Imperial Edition'ı satın oyunculara verilen bir hayvan olduğunu ve  Imgakin Monkey  oyunun beta katılan oyunculara verilen Mektup-unobtainable hayvan olduğunu.

.....Macera Bölgeleri  hangi içeriği 4 veya daha fazla oyuncu için özel mi bölgelerdir sırada 10 Veteran veya üzerinde ancak Level 50 üzerinde herhangi bir oyuncu, küçük bir grup, hatta büyük bir grup ile, yalnız girebilir.  Craglorn  ilk ve tek Macera Zone oyunda. Onlar aslında çok büyük kamu zindanlar vardır ve bunlar arasında  Trials ,  Dungeons , Görevler, hikaye, Patronlar, ve diğer dünya olaylarını. Craglorn yeni bir bölge Update 4'te yayımlanan yeni bir Adventure Zone Murkmire 2015 yılında bir programsız bir tarihte piyasaya sürülmesi planlanan çağırdı.

.....Onlar Onlar Veteran rütbeler Seviye 50. akım seviyesi kapağı sonra ulaşılır sonra karakterleri ilerletmek için kullanılan Veteran Derece 14 olduğunu edilir seviyeye 50. ulaştıktan sonra XP hala karakterler tarafından elde edilebilir.
Oyuncu geribildirim tepki, maksimum seviye tamamen Veteran Ranks kaldırarak, güncelleme 1.7'de düzeyinde 50 kurulacaktır. Düzeyinde 50 sonra, oyuncular üç takımyıldızları (Savaşçı, Büyücü ve Thief) karşısında harcanan olabilir Şampiyon Noktaları, kazanacağım. Her takımyıldızı her 4 yetenekleri ile, 3 ayrı ağaçlar olacak.

.....Mounts  sadece atlar günümüzde kullanılan ve uçan bağlar dahil etmek gibi bir planları olmadığını edilebilir olsa da, oyunun içinde. Ancak, bu tür bağlar olarak Guar ve Senche-Kaplanları gibi diğer türler dahil etmeyi planlıyor vardır. Bir oyuncu İmparatorluk Sürümü satın alırsa diğer bağlar üzerinde hiçbir özel avantaja sahip olsa, onlar eşsiz bir beyaz İmparatorluk Şarj kullanmak için alabilirsiniz. [19]

.....Daedric eserler  gibi Prizmatik Silahla olarak oyunda mevcuttur ve bağlı olan  Fighters Guild  hikayesi, ama eserler geçmiş oyunlardan çok farklı ve Daedric Quests yoluyla elde edilmez.

......Denilen zindan özel türleri vardır Grup Dungeons diğer zindan aksine, gruplara instanced ve hikaye var,. Level 50 ulaşıldığında, zindandan yeni alanlar açacak ve bu zindanda önceki eylemlerin sonuçları görülebilir mümkün olacaktır. Bunlar Dungeons Veteran denir.

*****İlköğretim İstatistikleri******
Orada beş ana istatistikleri:
...Sağlık  - Ölmeden önce alınabilir hasar miktarını etkiler.
...Magicka  - büyüleri mevcut Magicka miktarı.
...Stamina  - fiziksel yetenekleri mevcut Stamina miktarı.
...Zırh - fiziksel saldırılardan almak hasar miktarını azaltır.
...Güç-hasar çıktı ve şifa yeteneğini artırır.
Yukarı Vestige seviyeleri olarak, onlar çok yakın Skyrim Perks gibi, Sağlık, Magicka veya Dayanıklılık istatistikleri yerleştirmek için bir nokta verilecektir. Onlar istatistikleri artırmak ve onları geliştirmek değil, aynı zamanda, bir, stat ya da başka içine yerleştirerek puan yeni pasifleri ve ikramiye kilidini kalmayacak.
Beceri Puan karakter seviyesi yukarı yoluyla hem elde değil, aynı zamanda bazı görevleri ile üç Skyshards elde bulunmaktadır.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi