GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vindictus Karakterler.
#1
Vindictus Karakterler.

Lann........................................................,
Oyunumuzdaki ilk dört karakter arasında yer alan, oyuncuların sevdiği bir erkek karakter. Twin Sword kullanan ve Heavy yada Plate Armor giyen bir karakter. Her karakterde olduğu gibi Lann'ın da iki adet sınıfı var.
Sword Lann
Elinde Twin Sword vardır. Güçlü ve orta hızda vuruşlar yapar. Lann'ın ünlü kesintisiz vuruş skill'i vardır. Yani, 4 sol 1 sağ kombonuzu yaptıktan sonra sağ tuşa basılı tutarak staminanın bitimine kadar skill vurmayı sürdürdüğünüz bir skill.
Spear Lann
Elinde Twin Spear vardır. Orta güçte ve hızlı vuruşlar yapar. Sword'daki gibi bu sınıfta da kesintisiz vuruş skill'i bulunur.

Vella......................................................,
Oyunumuzdaki sıcak ve taptaze karakterlerden biri. Güzel bir bayan karakter. Karakter animasyonları çok güzel. Skill animasyonlarına söz söylemek hata olur.

Vella, Twin Sword kullanan ve Heavy yada Plate Armor giyen bir karakter. Her ne kadar herkes Lann'ın dişisi dese de Lann ile yakından uzaktan bağlantısı olmayan bir karakterdir. Tek benzerliği itemleridir.
Vella kontra atak, hız ve gücün birleşiminden oluşan bir karakterdir. Kontra atakları ve gücü sayesinde inanılmaz vuruşlar yapar. Kontra ataklarında gelen kritik vuruşlar aklınızı başınızdan alır. En sevdiğim Cyclone isimli SP skill'i ise bir dizi vuruş yapar ve iki kılıcı yaratığa saplar. Bir süre zorlandıktan sonra iki kılıcı da zıt yönlere doğru ayırır. Bu muazzam skill'e kavuşmak için 56 LvL olmalısınız tabiki.

Evie........................................................,
Bu karakter bir çılgındır. Oyun içinde görün onu.

...Scythe Evie
Elinde Scythe (Tırpan) vardır. Güçlü bir karakterdir. Kaçış üzerine kurulmuştur. Blink isimli skill'i ile havada duman olup 1 saniyeliğine dokunmaz olduktan sonra başka bir noktaya sıçrarsınız. Death Mark isimli skill'i ile işaretlediğiniz yaratığın ölüşünü parmağınızı şıklatarak izlersiniz. Gerek görsek olarak gerek de güç olarak güzel bir sınıftır.

...Staff Evie
Elinde Staff vardır. Oyundaki en güçlü karakterdir. Verdiği hasar aklınızı başınızdan alır. Blind Arrow isimli meşhur skill'i düşmana ısı güdümlü bir fuze gibi kitlenen birçok büyü topu atar ve bu toplar düşmanınızın canını ciddi derecede acıtır.

Evie aşırı güçü yanı sıra bir nevi priest bir karakter de sayılabilir. Bir arkadaşı öldüğünde onu canlandırabilir, SP skill'i olan hp rejenerasyonu ile dostlarınıza can verebilirsiniz. Cisimlerden HP kristalleri yapıp mutlu bir şekilde etrafa saçıp dostlarınızın HP çoğaltmasını sağlayabilirsiniz.
Bunların yanı sıra Evie'nin sınıfları arasında kullandığı ortak olan başka skill'leri de vardır.

Trap, Mana Pistol, Golem ve SP Gravity. En ünlüsü Golem ve Gravity'dir.

Golem, yanıbaşınızdaki bir dostunuzdur. Skill'i bastığınızda bir bulut belirir. Bu bulut etraftaki cisimlerden kendine vücut yapar ve sizin petinizmiş gibi sizle savaşır. Ona komutlar verirsiniz. Saldır, gel, dur veya yok ol gibi.

Gravity, Staff Evie ile birleştiğinde muazzam bir güç açığa çıkarır. Hiç beklemediğiniz bir anda boss'u bu skill ile tek vuruşta yere serebilirsiniz. Yer çekimini alt ederek etrafınızdaki yaratıkları havaya yükseltirsiniz ve daha sonra onları çok hızlı bir şekilde yere çarparak onların hayatına son verirsiniz.

Trap, isminden de anlaşıldığı gibi bir tuzak skill'i. Her iki sınıfta bulunsa da kullanıldığını bu zamana kadar görmedim.
Yere bir tuzak kurarsınız. Bu tuzağa takılan yaratıklar belirli süre oraya saplanıp kalırlar.

Mana Pistol, adından da anladığınız gibi silahtır. Yere bir tohum atarsınız. Bu tohum büyür ve toprak tüküren bir silahımsı bitki oluşur. Az hasar verse de yaratıkları sersemletip ataklarını durdurabilir.

Karok....................................................,
Sanki yaratığımsı boyutlarda iri bir güreşçi. Çok eğlenceli bir karakterdir. Gücü neredeyse Vella kadardır. Cestus sınıfı ile güçlü patlamalar ile ateş ederek düşmanlarını yok ederken Pillar sınıfı ile de düşmanlarının kafasına elindeki büyük kayasını indirip onları öldürebilir. Eğlenceli bir sınıftır. Yaratığın bacakları yukarı gelecek şekilde kafasını bacaklarının arasına alır ve havaya zıplayıp kafasını yere çarpar. Bunun gibi değişik vuruşları sayesinde oynamaktan sıkılmayacağınız bir karakterdir.

Kai..........................................................,
Vindictus'un en karizma karakteri. Sakinliği ve karizmasının arkasında büyük bir güç gizlidir.
Şu anlık tek sınıfı vardır. Long Bow-Short Bow. İsimlerden iki sınıf gibi anlaşılabilir ama bu ikisi tek sınıf içerisindedir. O nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim. Kai'nin bir skill'i sayesinde tek hareketle Short Bow'dan Long'a ve tekrar aynı skill ile Short Bow'a geçiş yapabilirsiniz.

...Long Bow
Uzak mesafeden güçlü vuruşlar yapmak için kullanılır.

...Short Bow
Yakın mesafeden hızlı vuruşlar yapmak için kullanılır.

Ayrıca oyunda sadece Kai'ye özel olan Q Skill Bar sistemi vardır. Q tuşuna bastığınızda bir skill barı açılır. Burada 5 adet skill vardır.

1. skill ile tek ok atarak 5 düşmanı öldürürken, 2. skill ile ok yağdırıp belirli alan içerisindeki tüm düşmanlarınıza hasar verip onları öldürebilirsiniz. 3. skill ile yere sapladığınız bir kılıcı kullanarak ani kaçışlar yaparken 4. skill ile yaratıkları birbirlerine yada bir yere sabitleyebilirsiniz. 5. skill ile de çoklu hedef seçerek çoklu atışlar yapabilirsiniz.

Fiona........................................................,
Oyunun ağır abla karakteri. Long Sword-Shield yada Long Hammer-Shield kullanır. Ayrıca Shield'ler de Giant ve Small olarak ikiye ayrılır. Oyundaki defansı en yüksek karakterdir. Defansının yanı sıra verdiği hasar da bir o kadar fazladır.

...Long Sword-Shield
Long Sword ile hızlı ve güçlü vuruşlar yapabilirsiniz. Ünlü tekmesi Amarath kick ile verdiğiniz yüksek hasarlar da yanında cabası.
...Long Hammer-Shield
Long Hammer ile yavaş fakat güçlü vuruşlar yaparsınız. Rakiplerinizi afallatmak için birebirdir.
...Small Shield-Giant Shield
Small Shield kullanıyorsanız kontra atak skill'inizi kullanabilirsiniz demektir. Fakat boss size sağlam bir vuruş yaptığında geri kayarsınız hatta hasar alabilirsiniz.
Giant Shield kullanıyorsanız hiçbir yaratıktan korkmayın. Korunmaya geçtiğinizde hiçbir şekilde yerinizden kımıldamaz ve hiçbir hasar almazsınız. Fakat bu kalkanı kullanacaksanız kontra atak skill'inizi feda etmeniz gerekecek.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vindictus oynarken bilgisayarım kasıyor. Nasıl düzeltebilirim? Vincent 0 1,891 28-04-2015, Saat: 17:06
Son Yorum: Vincent
  Vindictus (Nexon) Vincent 0 2,929 18-02-2015, Saat: 17:01
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi