GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Counter Strike (Nexon) Zombies
#1
Counter Strike (Nexon) Zombies

Counter-Strike:

Counter Strike herkesin malumu bir oyun. Nexon tarafından yayınlanan bu güzel FBS oyunu, oyun severler yıllarca sıkılmadan severek oynadılar. Oyunda rakip oyuncular kendileri tarafından oluşturulmuş iki takım halinde savaşıyorlar. Savaşan gruplardan biri, Counter diğeri ise Terörist grup.

Counter-Strike.jpgCounter-Strike Nexon: Zombies:

TURCSO_Zombie_1.jpg

2655068-2278542880-ss_d0.jpg

Counter-Strike (Nexon)Zombies oyunu ile oyun severler ilk kez Steam platformunda buluşuyor. Bildiğiniz Counter-Strike oyun aksiyonu, yenilenmiş bir şekilde yeni mod seçenekleri, haritalar, silahlar ve yeni karakterleri ile oyun severlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.  
Counter-Strike Zombies oyunu sizi zombilerle mücadelede bekliyor.

ss_e3c3007c8ce69ada917ce788ccdb39603fb83547.600x338.jpg

Önemli Notlar:

Mod:
Oyunda PvP ve PvE modlarında çok zombi var bu zombileri öldürebilirsiniz. Zombi mod: Kahraman modunda kendinizi üstün yeteneklerle donatabilir ve Sığınak Modunda da ekip arkadaşlarınızla beraber sığınağınızı oluşturup , mücadelenizi hayatta kalmak için verebilirsiniz. Zombilerin haricinde 20’den çok mod sizleri bekliyor: Canavar, Bazuka ve Futbol sadece bunlardan birkaçı. Bu serinin ustaları için, Bomba İmha ve Rehine Kurtarma gibi bilindik Counter-Strike modları yine sizleri bekliyor.  

Haritalar:
Oyunda zombiler hayli bol olduğu 60 dan fazla harita var. Oyunda bu zombilerin yaşadıkları yerleri keşfedebiliyorsunuz. Zombilerle mücadelede hayatta kalırsanız, yeni haritaları açabiliyor ve zombilere dair daha fazla bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıyaten Counter-Strike serilerinde bulunan bilindik haritalar bu versiyonda da var.
 

Silahlar: Counter-Strike Nexon:
Zombies’de zengin bir silah çeşitliliği var ancak zombileri bu klasik silahlarla öldürmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden çift Namlulu Tüfek veya KSG-12 gibi av tüfekleri ile donanarak yada mesafenizi biraz muhafaza edip Skull-5 veya Dual Infinity ile Zombileri daha rahat öldürebilirsiniz.  

Yeni Karakterler:
Oyunda yaşayan ölülerin sayıları oldukça çok. Oyun bir özelliği de diğer tarafa döndüğünüzde bu yaratıklar olarak da oynayabilmeniz. Oyunda her Zombi karakterine has çeşitli yetenekler bulabilir ve hayatta olan insanlar için, Terörist ve Anti-Terörist bir çok değişik karakter bulunabilmekte.

Silah Yaratma ve Geliştirme:
Bu bölümde özel bir silah yaratma atölyesi ile silahlarınızı geliştirebilir değerleri yükseltebilir, görünümünü değiştirebilir veya yeni bir silah yaratmak için gerekli olan malzemeyi burada oluşturabilirsiniz.

Birlik:
Oyunda birlik olmak, birlik olup ekip halinde arkadaşlarınızla beraber savaşmak önemli. Birlik olup savaşın. Birlik sistemi ile rakiplerinize karşı savaşıp özel malzemeler ve ödüller kazanabiliyor ve buna ek olarak, sizin olan ekipmanları birlik üyeleri ile paylaşabilmektesiniz.  

Oyunun Adresi: http://store.steampowered.com/app/273110

maxresdefault.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi