Gamerepin Forum
Hounds(Buff) - Baskı Önizleme

+- Gamerepin Forum (http://forum.gamerepin.com)
+-- Forum: Oyunlar (http://forum.gamerepin.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Hounds (http://forum.gamerepin.com/forumdisplay.php?fid=153)
+--- Konu Başlığı: Hounds(Buff) (/showthread.php?tid=3275)Hounds(Buff) - dilan78 - 21-12-2015

Hounds(Buff)

Oyunun hikayesi şöyle; Dünya Wickbroke orduları tarafından işgal ediliyor. Bütün insanlar zor durumda ve birleşmişler ve bu istilacı orduya karşı direniyorlar. İşte sende bu istilacı orduya karşı Hounds birliklerine katılarak Wickbroke ordularına karşı savaşıyor ve insanlara yardım etmiş oluyorsun. Oyun en önemli özellikleri olan yeni nesil grafikleri ve tamamiyle Türkçe olması ile şimdiden oyuncuların dikkatlerini üzerine toplamış bulunmakta. Oyunda kendi bölgenizdeki rakip oyuncularla eşleşebiliyorsunuz çünkü oyunun sunucuları tamamen Türkiyede. Sunucuların ülkemizde olması, internet hızı sorunu yaşanmamasını ve ping değerlerinin düşük olmasını sağlıyor ve buda oyuncuların oyuna diğer oyunlara göre daha bir ilgi göstermesini sağlıyor.

Hounds-The-Last-Hope-Iki-2slxs.jpg

Oyunda farklı oyun modları olduğu gibi oyun içinde zengin karakter içeriği var. Yine oyunda geliştirdiğiniz çeşitli eşyaları satabiliyor veya geliştirilmiş olan eşyaları da karakteriniz için satın alabiliyorsunuz. Oyunda ayrıca gelişmiş klan deneyimi var. Bu deneyim içinde gayet keyifli takım savaşlarına katılabiliyorsunuz. Oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Böylelikle oyunu bir deneme şansınız da olmuş oluyor.

Hounds başarılı ve eğlenceli bir oyun. Oyunun yeni nesil grafikleri ve ses efektleri de bu başarının bir göstergesi. Oyun kendi temposu içinde oyuncuya kendini gerçek bir dünyada gibi hissettiriyor. Bu türden hoşlanan Türk oyuncuların beğenerek oynayacakları bir oyun.

Oyunun Adresi: http://www.houndsonline.com/tr/