GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kings Age (Gameforge)
#1
Kings Age (Gameforge)

kingsage.jpg

Kings Age oldukça başarılı bir oyun. Mobil ve tarayıcı oyunlar konusunda büyük hamleler yapan bir oyun firması olan Gameforge tarafından çıkarılmıştır. Oyunun avrupa piyasasında elde ettiği başarıdan sonra yayıncı firma oyunu Türkçeleştirmiş ve özel sunucu ile ülkemize getirmiştir. Oyuna her geçen gün türk oyuncuların ilgisi yükselmektedir.

kingsage-manex-koy.png

İlk bakışta tarayıcı oyunları arasında herkesin bildiği bir oyun türü olan Şehir Kurma, Geliştirme, Düşmanlarına Saldırma yapısında bir oyun türü gibi görünen Kings Age, daha sonra ayrıntılarına inildiğinde son derece diğerlerinden farklı ve ilgi cezp eder noktada bir oyun. Oyuna ilk başladığında bir tane kaleye sahip oluyorsun. Daha sonra senin olan yaşam alanının ne yönde ve ne şekilde geliştireceğine sen karar veriyorsun. Oyunda hammaddeler taş, odun ve demir. Oyunda bu hammaddelerin üretimini ve ticaretini yapan kalen ve aynı zamanda askeri birimlerin üretildiği ve geliştirildiği bir merkeze de dönüşebiliyor.Gelişerek zaman içerisinde çok sayıda birime ulaşabilirsin. Oyun bu noktada kullanıcılarını yeni maceralara sevk etmektedir.

map.jpg

Oyundaki ana gözleme ekranından yakınlardaki diğer oyuncuların yaşam alanlarını görüntüleyebilirsin. Oyun bu özelliği ile yakın zamanda olması muhtemel ittifak- birlik yada olabilecek bir savaş görebiliyorsun. Oyuncular için bu gözlem ayrıntıları oyun ileriki aşamalarında komşuluk ilişkileri artacağından çok önemli oluyor. Oyuncular oyun içindeki seviyelerini doğrultusunda fazladan hammadde ve ünitelere sahip olabiliyorsun. Bu bağlam da Kings Age gerçekten güzel ve hoş bir oyun.
Oyunun Adresi : http://tr.kingsage.gameforge.com/

scr.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi