GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başarımlar.
#1
Başarımlar.

Başarımlar savaşta benzersiz bir performans gösteren oyunculara verilir. Madalyalar ve unvanlar oyuncunun kendi istatistiklerinin yanı sıra tanklar ve mürettebat üyeleri için de bireysel olarak eklenmiştir. Başarımlarınızı görmek için tek yapmanız gereken oyun içindeki istatistikler bölümüne gitmektir. Orada en üstteki çubukta, eğer varsa, aldığınız tüm madalya ve unvanları görebilirsiniz. İstatistik sayfasında tanklarınızdan birini tıklayarak kendi istatistiklerinin yanı sıra kazandığı başarımları da görebilirsiniz. Başka bir oyuncunun madalyalarını görmek için isimlerini sağ tıklayın ve "istatistikler"i seçin; böylece oyuncunun kazandığı madalyaları göreceksiniz.

Savaş Kahramanı...............,

top_gun.png

Uzman Savaş Pilotu,

Takımınızdaki herhangi bir oyuncudan daha fazla düşman aracı imha edin (en az 6). İki ya da daha fazla oyuncu eşit sayıda aracı imha etmişse, başarım Premium hesap kullanıcılarına verilen ek XP de dahil olmak üzere, savaşta daha fazla XP kazanan oyuncuya verilir. Eğer XP miktarı hala eşitse, başarım her iki tarafa da verilmez.

defender.png

Savunmacı,

Düşmanın dost bir üsteki ele geçirme puanını 70 ya da daha fazla puan azaltın. İki ya da daha fazla oyuncu eşit sayıda ele geçirme puanı azaltmışsa, başarım Premium hesap kullanıcılarına verilen ek XP de dahil olmak üzere, savaşta daha fazla XP kazanan oyuncuya verilir. Eğer XP miktarı hala eşitse (başarım her iki tarafa da verilmez.)

invader.png

İstilacı,

Düşman üssünden 80'den az olmamak üzere maksimum puanı kazanın. Başarım, üssü ele geçirmede başarılı olmak şartı ile verilir ve sadece üssü ele geçirirken kazanılan puanları kapsar.

steel_wall.png

Çelik Duvar

En azı 1.000 HP olmak üzere, savaş meydanında bulunan diğer tüm oyunculardan daha fazla potansiyel hasar alın ve hayatta kalın. En az 11 defa vurulmanız gerekir. İki ya da daha fazla oyuncu eşit sayıda potansiyel hasar almşsa, başarım en çok vurulan oyuncuya verilir. İki ya da daha fazla oyuncu eşit miktarda potansiyel hasara ve vurulma sayısına sahipse, başarım Premium hesap kullanıcılarına verilen ek XP de dahil olmak üzere, daha fazla XP kazanan oyuncuya verilir. Eğer XP miktarı hâlâ eşitse, başarım her iki tarafa da verilmez.

sniper.png

Nişancı

1.000 HP veya daha fazla potansiyel hasara sebep olan en az 10 atış yapıp %85'ini isabet ettirin. Nüfuz etmeyen isabetli atışlar sayılır. İki ya da daha fazla oyuncu eşit sayıda vuruş oranına sahipse, başarım en fazla vuruş sayısına sahip olan oyuncuya verilir. İki ya da daha fazla oyuncu eşit miktarda vuruş oranına ve vuruş sayısına sahipse, başarım Premium hesap kullanıcılarına verilen ek XP de dahil olmak üzere, daha fazla XP kazanan oyuncuya verilir. Eğer XP miktarı hâlâ eşitse, başarım her iki tarafa da verilmez. Dost tanklara yapılan, hasar veren ya da vermeyen atışlara izin verilmemekte ve bu atışlar sizin bu madalyayı alma hakkınızı kaybettirecektir.

confederate.png

Müttefik

Daha sonra başka bir oyuncu tarafından yok edilen (ya da kendiliğinden imha olan) düşman araçlarına (en az 6) savaş meydanındaki diğer oyuncuların verdiğinden daha fazla hasar verin. İki ya da daha fazla oyuncu eşit sayıda hasar veren vuruş yapmışsa, başarım Premium hesap kullanıcılarına verilen ek XP de dahil olmak üzere, savaşta daha fazla XP kazanan oyuncuya verilir. Eğer XP miktarı hala eşitse, başarım her iki tarafa da verilmez.

scout.png

İzci

Takımınızdaki herhangi bir oyuncudan daha fazla düşman tankı ve kundağı motorlu silah (en az 9) tespit edin. Başarım sadece kazanan takımda yer olan oyuncuya verilir. İki ya da daha fazla oyuncu eşit sayıda düşman aracı tespit etmişse, başarım Premium hesap kullanıcılarına verilen ek XP de dahil olmak üzere, daha fazla XP kazanan oyuncuya verilir. Eğer XP miktarı hala eşitse, başarım her iki tarafa da verilmez.

dozorny.png

Devriye Görevi

En az 6 düşman aracını tespit ederek takımınızın hasar vermesine yardımcı olun. İki veya daha fazla oyuncu eşit sayıda aracı tespit ederek hasar verilmesine yardımcı olmuşsa veya iki oyuncu aynı aracı tespit etmişse, başarım savaşta daha fazla XP kazanan oyuncuya ait olur.

medalbrothersinarms.png

Silah Arkadaşları

Her müfreze üyesi en az 3 düşman aracını yok edip hayatta kalmalıdır. Tüm müfreze üyeleri ödül alır.

medalcrucialcontribution.png

Önemli Katkı

Müfreze en az 12 düşman aracını yok etmelidir. Tüm müfreze üyeleri ödül alır.

Destansı Başarımlar...............,

medal_belter.png

Boelter Madalyası

Tek bir savaşta, bir tank ya da tanksavar ile en az yedi ya da daha fazla düşman tankının ya da kundağı motorlu silahın veya bir kundağı motorlu silah kullanarak en az 10 ya da daha fazla aracın imha edilmesi üzerine verilir. Hedefler, en az Kademe IV düşman araçları olmalıdır.
Bu medalya artık mevcut değildir.
Hans Boelter, 2. Dünya Savaşı'nın en başarılı tank ustalarından biriydi. Polonya, Fransa, Yunanistan ve Sovyetler Birliği'nin işgaline ve Fransa'nın savunmasına yönelik operasyonlara katıldı.

orlik.png

Orlik Madalyası

Bir hafif tank ile en az üç ya da daha fazla düşman aracının imha edilmesi üzerine verilir. Hedefler oyuncunun tankından en az iki kademe daha yüksek olmalıdır.
Roman Edmun Orlik, Eylül 1939'da, kendi hafif TKS tankette'i ile 13 Alman tankını yok etmiş bir Polonya Ordusu çavuşudur.

oskin.png

Oskin Madalyası

Bir orta tank ile en az üç ya da daha fazla düşman aracının imha edilmesi üzerine verilir. Hedefler oyuncunun tankından en az iki kademe daha yüksek olmalıdır.
Sovyetler Birliği'nin kahramanlarından biri olan tank komutanı Alexander Oskin, 11 Ağustos 1944'te Oglenduv yakınlarındaki keşif operasyonu sırasında kullandığı T-34 ile üç King Tiger imha etti.

kolobanov.png

Kolobanov Madalyası

Tek başına beş veya daha fazla sayıda düşman tankı ya da kundağı motorlu silah imha eden ve kazanan oyuncuya verilir.
Sovyet tank ustası Albay Zinoviy Kolobanov, 19 Ağustos 1941'deki savaşta KV-1 aracı ile 22 Alman tankı, iki top ve iki yarı paletli araç imha etti.

halonen.png

Halonen Madalyası

Bir Tanksavar ile en az üç ya da daha fazla düşman aracının imha edilmesi üzerine verilir. Hedefler oyuncunun aracından en az iki kademe daha yüksek olmalıdır. Fin Ordusu'nda çavuş olan usta tankçı Erkki Halonen, Haziran ve Temmuz 1944'teki savaşlarda kullandığı StuG III ile üç T-34, iki KV-1 ve iki ISU-152 imha etti.

fadin.png

Fadin Madalyası

Oyuncunun tankında kalan son top mermisi ile savaştaki son düşman aracını imha etmesi üzerine verilir.
Sovyetler Birliği'nin bir kahramanı olan Alexander Fadin, bir T-34 komutanıydı. Bir piyade müfrezesinden destek alan Fadin, tek bir tankla Dashukovka köyünü ele geçirip, 5 saat boyunca kontrol altında tuttu ve 3 tank, 1 yarı paletli araç, 2 havan topu ve 12 makineli tüfek yuvası imha etti. Ekibi ayrıca, Fadin'in tankında bulunan kule makineli tüfeği ile bir düşman uçağını düşürdü.

burda.png

Burda Madalyası

Düşmana ait en az beş ya da daha fazla kundağı motorlu silahın imha edilmesi üzerine verilir.
Muhafız Albay Alexander Burda, birinci sınıf bir Sovyet tankçısı ve Sovyetler Birliği'nin kahramanlarındandı. Burda, 4 Ekim 1941'de bir pusu organize etti ve 10 orta ve hafif tank, tanksavar silahlı 2 kamyon ve 5 piyade aracından oluşan düşman zırhlı birliğini bu pusuyla yok etti.

billotte.png

Billotte Madalyası

En az beş farklı ciddi hasar almasına ve vuruş puanının %80 veya daha fazlasını kaybetmesine karşın en az bir düşman aracını yok ederek savaşı zaferle atlatan oyunculara verilir.
16 Mayıs 1940'ta, kullandığı Char B1bis ile 2 PzKpfw IV, 11 PzKpfw III ve 2 adet top imha eden Pierre Billotte, Fransız ordusunda yüzbaşıydı.

rassenay.png

Raseiniai Kahramanları Madalyası

Tek başına tüm düşman araçlarını (en az 14 araç) imha eden oyuncuya verilir.
Haziran 1941'de, Litvanya şehri olan Raseiniai yakınlarında, yaklaşık olarak 20 KV tankından oluşan Sovyet 3. Mekanize Kolordu, yaklaşık 100 araçtan oluşan 6. Panzer Birliği'nin saldırısıyla karşılaştı. Tek bir KV-2 tankı, tüm gün boyunca çeşitli tanksavar silahları ile vurulmasına rağmen Alman ilerleyişini durdurmayı başardı. Sonuç olarak, KV-2 tankının mühimmatı tükendi ve tank imha edildi.

de_laglande.png

De Langlade Madalyası

Tek bir çarpışma sırasında, bir üs dairesi içerisinde üssü ele geçirmek üzere olan 4 düşman aracını yok eden oyuncuya verilir. Düşman araçlarının üssü topluca veya sırayla ele geçirmeye çalışıyor olması fark etmez.

tamada_yoshio.png

Tamado Yoshio Madalyası

Bir hafif tank ile tek bir savaşta en az 3 kundağı motorlu silah yok eden oyuncuya verilir. Yok edilen araçlar oyuncunun tankından en az iki kademe daha yüksek olmalıdır. Bu ödülü almak için, oyuncu hayatta kalmalıdır.

bruno.png

Bruno Madalyası

5 kritik isabet alıp vuruş puanının %80’ini kaybetmesine karşın, 3 veya 4 düşman aracını yok ederek savaş sonuna kadar hayatta kalan oyunculara verilir. Sadece belirtilen hasar alındıktan sonra yok edilen araçlar sayılır. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Pieter Bruno bir İtalyan tank ustasıydı. Düşmana karşı sergilediği eşine az rastlanır cesaret örneği sayesinde, İtalyan ordusunun en yüksek nişanı olan Askeri Cesaret Altın Madalyasına (Medaglio d'oro al Valore Militare) layık görülmüştür.

dumitru.png

Dumitru Madalyası

Bir tank veya tanksavar ile tek bir savaşta 4 düşman KMS’sini yok eden oyuncuya verilir. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Ion S. Dumitru, bir Romen tank ustasıydı. II. Dünya Savaşı’nda beşi Almanya safında, yirmisi de Romanya’nın taraf değiştirmesinin ardından Almanya’ya karşı olmak üzere sadece yirmi beş gün savaştı. Dumitru, 6 Mart 1945’te altı düşman tanksavarının yok edilmesi ve bir 150 mm topçu bataryasının ele geçirilmesi operasyonlarına katıldı.

lehveslaiho.png

Lehväslaiho Madalyası

2 veya daha fazla düşman tankı veya tanksavarını yok eden orta tank kullanıcısı oyunculara verilir. Düşman araçları en az 2 kademe yüksek olmalıdır. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Reino Lehväslaiho, yedi tank ve tanksavar yok eden bir Fin tank ustasıydı.

nicolos.png

Nicol Madalyası

4 veya daha fazla düşman tankı veya tanksavarını yok eden orta tank kullanıcısı oyunculara verilir. Düşman araçları en az 2 kademe yüksek olmalıdır. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Alfie Nicols, bir İngiliz tank nişancısıydı. El Alamein muharebesinde, on dört düşman aracını yok etti.

pascucci.png

Pascucci Madalyası

Bir tank veya tanksavar ile tek bir savaşta 3 düşman KMS’sini yok eden oyuncuya verilir. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Asteğmen Luigi Arbib Pascucci, İkinci Dünya Savaşı’nda görev almış bir İtalyan tank komutanıydı. Kuzey Afrika’da Ariete Tank Birliği bünyesinde savaştı. Pascucci, İkinci El Alamein Muharebesi’ne katılarak, ön cephede hayatını feda etme pahasına silah arkadaşlarının kuşatmadan çıkabilmesini sağladı.

pool.png

Pool Madalyası

Kademe V veya üzeri araçlar kullanarak tek bir savaşta 10-13 araç yok eden oyunculara verilir. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Lafayette G. Pool, resmi kayıtlara göre 12 tankı ve toplamda 258 zırhlı araç ve KMS yok etmesiyle ABD’nin en büyük tank ustası olarak bilinir.

radley.png

Radley-Walter Madalyası

Kademe V veya üzeri araçlar kullanarak tek bir savaşta 8 veya 9 araç yok eden oyunculara verilir. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Sydney Valpy Radley-Walters, 27. Zırhlı Tümeninden Kanadalı bir tank ustasıydı. 1944-1945 yıllarında, Sherman Firefly’ıyla 18 Alman aracını yok etti.

tarczay.png

Tarczay Madalyası

Beş farklı kritik isabet alıp vuruş puanının %80 veya daha fazlasını kaybetmesine karşın 5 düşman aracını yok ederek zafer kazanılana kadar hayatta kalan oyunculara verilir. Sadece belirtilen hasar alındıktan sonra yok edilen araçlar sayılır. Bu madalya Klan Savaşlarında kazanılamaz.
Ervin Tarczy bir Macar tank ustasıydı. Macar 2. Zırhlı Tümeni bünyesinde savaştı ve en az on düşman aracını yok etti.

Özel Başarımlar - Onur Unvanları...............,

tank_hunter.png

Avcı

Aşağıdaki tanklardan 100 adet ya da daha fazla tahrip edin: Jagdpanther, Jagdtiger, PzKpfw V Panther, Panther II, PzKpfw VI Tiger, PzKpfw VI Tiger (P), PzKpfw VI Ausf. B Tiger II, Löwe, GW Panther, GW Tiger.

sinai_lion.png

Sina Aslanı

IS iskeleti baz alınarak yapılmış olan araçları da içeren, IS serisine ait en az 100 tankı tahrip edin: IS, IS-3, IS-4, IS-6, IS-7, IS-8, ISU-152, Object 704, Object 261.

sharpshooter.png

Keskin Nişancı

Bir düşman aracını hiç ıskalamadan arka arkaya on kez veya daha çok kez vurun. Bu dizi bir ıska ile bozulmadığı sürece, herhangi bir aracı kullandığınız bir sonraki savaşta vurduğunuz araçların sayısı da sonuçlarınıza yansır.

raider.png

Akıncı

Düşman üssünü ele geçirin ve tüm savaş boyunca tespit edilmeden savaşı bitirin.

mouse_trap.png

Fare Kapanı

10 veya daha fazla PzKpfw VIII Maus tankını yok edin.

survivor.png

Hayatta Kalan

20 ya da daha fazla savaşta art arda hayatta kalın. Kundağı motorlu silahlar kullanılan savaşlar seriyi bozmaz fakat seri kapsamına da alınmaz.

expert.png

Usta Tankçı

Oyun içerisinde mevcut durumda bulunan düşman araçlarının her türünden en az bir tanesini tahrip edin. Oyunda daha sonra yeni araç türleri ortaya çıkarsa bu başarım iptal edilmeyecektir.

tank_expert_nations.png

Ulusal Uzman

Bir ülkenin teknoloji ağacı içerisindeki her türden en az bir aracı tahrip edin.
Oyun içerisinde her ülkenin bir Uzman madalyasını elde etmek mümkündür.
Gelecekte ülkenin teknoloji ağacına yeni araçların eklenmesi durumunda yeni araçlar tahrip edilinceye kadar ödül geçersiz sayılır.

kamikadze.png

Kamikaze

Daha yüksek kademe bir düşman aracını çarparak tahrip edin.

mechanic_engineer.png

Kıdemli Teknik Mühendis

Tüm teknoloji ağaçlarındaki araçları araştırın.
Gelecekte ülkenin teknoloji ağacına yeni araçların eklenmesi durumunda yeni araçlar araştırılıncaya kadar ödül geçersiz sayılır.

mechanic_engineer_nations.png

Ulusal Teknik Mühendis

Bir ulusun teknoloji ağacındaki tüm araçları araştırın.
Gelecekte ülkenin teknoloji ağacına yeni araçların eklenmesi durumunda yeni araçlar araştırılıncaya kadar ödül geçersiz sayılır.

reaper.png

Biçici

Üç ya da daha fazla düşman aracını art arda tek turda tahrip edin. Başarım seri tamamlandığında kazanılır. Diziliş diğer savaşta başka bir aracın üzerinde devam ettirilebilir.

master_gunner.png

Usta Nişancı

Düşman araçlarına en az beş kez art arda zırh delici hasar verin. Seri ıskalama, delememe ya da mermide sekme gibi nedenlerle bozulmadıkça yeni savaşlarda art arda kullanılan tüm araçlarının sonuçları da bu miktara eklenir.

invincible.png

Yenilmez

Beş ya da daha fazla savaşta hiçbir hasar almadan hayatta kalın (kundağı motorlu silahlar kullanılan savaşlar dahil değildir). Kundağı motorlu silahlar kullanılan savaşlar seriyi bozmaz fakat seri kapsamına da alınmaz.

bombardier.png

Bombardier

Destroy at least 2 enemy vehicles with one shell. All destroyed vehicles count towards the total, regardless of type.

patton_valley.png

Patton Vadisi

100 Patton tankını yoket. M46 Patton ve M48A1 Patton III her ikisi de sonuca eklenecektir.

Aşamalı Başarımlar................,

abrams_all.png

Abrams Madalyası (IV–I sınıf)

Savaşta hayatta kalan oyuncunun takım zaferlerinin toplam sayısına göre dört sınıftan bir tanesi verilir: Sınıf IV - 10 zafer, Sınıf III - 100 zafer, Sınıf II - 1.000 zafer, Sınıf I - 10.000 zafer.
General Creighton Abrams ABD zırhlı kuvvetlerini II.Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşı boyunca yönetmiş, agresif ve başarılı bir komutan olarak ün kazanmıştır.

ekins_all.png

Ekins Madalyası (IV–I sınıf)

Kademe VIII, IX veya X düşman tanklarının ve kundağı motorlu silahların tahrip edilme sayısına göre dört sınıfta verilir: Sınıf IV - 3 araç, Sınıf III - 30 araç, Sınıf II - 300 araç, Sınıf I - 3.000 araç.
Joe Ekins İngiliz Bölgesel Ordusu'nun Northamptonshire Tümeni'ndeki bir erdi. Bir dizi kaynak Ekins'in birinci sınıf ünlü Alman tankçı Michael Wittmann'ın ezeli düşmanı olduğunu belirtir.

carius_all.png

Carius Madalyası (IV–I sınıf)

Düşman tanklarının ve kundağı motorlu silahların tahrip edilme sayısına göre verilir: Sınıf IV - 10 araç, Sınıf III - 100 araç, Sınıf II - 1.000 araç, Sınıf I - 10.000 araç.
Otto Carius II. Dünya Savaşı'nın en etkili birinci sınıf tankçılarından biriydi. Çarpıcı kariyeri boyunca PzKpfw 38(t), PzKpfw VI Tiger ve Jagdtiger Tank Tahrip Edicisi'ni komuta etmiştir.

knispel_all.png

Knispel Madalyası (IV–I sınıf)

Gerçekleştirilen toplam hasar miktarına göre verilir ve dört sınıfta alınır: Sınıf IV - 10.000 HP, Sınıf III - 100.000 HP, Sınıf II - 1.000.000 HP, Sınıf I - 10.000.000 HP.
Kurt Knispel II. Dünya Savaşı'nda Doğu ve Batı Cephelerine katılmış PzKpfw II, PzKpfw III, PzKpfw IV, PzKpfw VI Tiger, ve PzKpfw VI Ausf.B Tiger II tanklarına komuta etmiş birinci sınıf Alman tankçıdır.

popel_all.png

Popel Madalyası (IV–I sınıf)

Savaşlarda düşman araçlarının ve kundağı motorlu silahların tespit ediliş rakamlarına göre dört sınıfta verilir: Sınıf IV - 20 araç, Sınıf III - 200 araç, Sınıf II - 2.000 araç, Sınıf I - 20.000 araç.
Bir Sovyet askeri lideri ve siyaset adamı olan Tank Kuvvetleri Korgenerali Nikolay Popel 1941 yazında Dubno savaşı sırasında yakalanan araçları kullanarak düşmanın geri hatları üzerinden bir baskın düzenlemiştir.

medalleclerc.png

Leclerc Madalyası (IV–I sınıf)

Düşman üssünün ele geçirilme puanlarının toplamına göre verilir. Başarısız ya da eksik ele geçirme bu miktara eklenmez. Ödül dört sınıfta verilir: Sınıf IV - 100 puan, Sınıf III - 1.000 puan, Sınıf II - 10.000 puan, Sınıf I - 100.000 puan.
Philippe Leclerc II. Dünya Savaşı sırasında Özgür Fransız Kuvvetleri'nin Generali ve Paris'in kurtuluşu harekatının liderlerinden biriydi.

lavrinenko_all.png

Lavrinenko Madalyası (IV–I sınıf)

Her savaşta 100 puana kadar, bir müttefik üssün azaltılan ele geçirme puanlarının toplamına göre verilir. Ödül dört sınıfta verilir: Sınıf IV - 100 puan, Sınıf III - 1.000 puan, Sınıf II - 10.000 puan, Sınıf I - 100.000 puan.
Sovyetler Birliği Kahramanı Muhafız Teğmen ve birinci sınıf tankçı Dmitry Lavrinenko sadece iki aylık bir süre içerisinde 28 savaşta 52 tank tahrip ederek en etkin Sovyet tankçısı olarak tanınmışlardır.

kay_all.png

Kay Madalyası (IV–I sınıf)

Savaş Kahramanı statüsünün kazanılma sayısına göre dört sınıfta verilir: Sınıf IV - 1 defa, Sınıf III - 10 defa, Sınıf II - 100 defa, Sınıf I - 1.000 defa.
Sherman Firefly birliğinde nişancı olan İngiliz Ordusu çavuşlarından Douglas Kay Normandiya çıkarmasına katılmıştır ve tank savaş tarihini popülerleştirmesiyle ünlüdür.

Hatıra Madalyaları................,

lucky.png

Lucky

Bir düşman takım oyuncusu tarafından bir düşman aracının imha edilişine tanık olduğunuzda verilir. Düşman aracının imhası sırasında araçtan 10 metre veya daha az yakın olunmalıdır. Bu madalya çeşitli oyunculara, savaş başına birkaç kez verilebilir.

cool-headed.png

Cool-Headed

Düşman oyuncularından sıralı gelen mermi darbelerinin 10 kere sekmesi ve araca nüfuz etmemesi sonucu elde edilir. Bu madalya çeşitli oyunculara, savaş başına birkaç kez verilebilir.

spartan.png

Spartan

Bir düşman takım oyuncusunun sekmesine veya nüfuzsuz isabetine rağmen hayatta kaldığınızda elde edilir. Aracınızın vuruş puanı %10 seviyesinin altına inmiş olmalı ve bu savaşta hayatta kalmalısınız. Bu madalya çeşitli oyunculara, savaş başına birkaç kez verilebilir.

ranger.png

Ranger

Bir savaş sırasında tüm düşman hafif tanklarını yok ettiğinizde (en az 3) verilir. Bu madalya savaş başına çeşitli oyunculara verilebilir.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi