GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend of Silkroad (JcPlanet)
#1
Legend of Silkroad (JcPlanet)

Legend-of-Silkroad-screenshot-1-af06f.jpg

Günümüzün popüleritelerinden biride online oyunlar. Bugün birçok oyuncu tarafından oynanmakta ve çok kullanıcısı var. Hal böyle olunca internet ortamında mevcut bulunan birçok oyun oyunseverler tarafından bilinmektedir. Ancak bu oyunların içinde bir oyun var ki, bu oyun kalitesi ve her anlamda mükemmelliği ile kullanıcıların  beğenisini fazlasıyla kazanmaktadır. Bu Legend of Silkroad’ dır. Bu durumu da oyunseverlerin oyuna olan rağbetinden anlayabilirsiniz.

Legend-of-Silkroad-Client_5.jpg

20140523043331a0dsjy9lzhkjg2xg.jpg

Oyunun özellikleri birbirlerinden çok bağımsız.  Bunlardan en başta olanları sayarsak oyunun içerik özelliği ve grafik özelliği gelmektedir. Elbetti ki bu özellikler oyun açısından birer artı olduğu gibi oyunun başarısına da olumlu bir katkıdır. Oyuna girişte bir karakter belirliyorsunuz. Karakterinizin özelliklerine göre de oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Bu işlemlerden sonra da oyunda yarışacağınız bölümü belirlemektesiniz. Oyunun bu bölümünü oynayarak hem deneyiminizi geliştirebilir hem de kişisel özelliklerini tanıyabilirsiniz. Bu bütün bu tür oyunlar gibi ilk önceleri kolay değil ama oyunu oynadıkça ve oyuna adapte oldukça bu zorlukları aşabilirsiniz. Oyun kendi çapında başarılı bir oyundur. Oyunda atlamış olduğunuz her bölümden sonra puan kazanmaktasınız. Topladığınız bu puanlar oyun içersindeki aylık dönemler temel alınarak hazırlanan skor tablosunda gösterilmektedir.
Legend-of-Silkroad-screenshot-9.jpg

Legend of Silkroad’ ı keşfetmek ve farkına varabilmek için ücretsiz olarak internet üzerinden oynayabilirsiniz. Yine oyun ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soruları yine bu web sitesinden sorabilirsiniz. Aynı zaman da oyunu oynayarak ta sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.  

Oyunun Adresi :  https://www.jcplanet.com/

Legend-of-Silkroad-screenshot-5.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi