GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komutanlar Ve Casuslar Ne İçin Var ?
#1
Komutanlar Ve Casuslar Ne İçin Var ?

Komutanlar askerlerini savaşa göndermek için vardırlar. Ordu kampını geliştirirsen daha çok komutanın olur. Ne kadar çok eşya ele geçirirsen, komutanlarını o kadar daha iyi donatırsın. Bu da onların verimliliğini yükseltir.
7. seviyeye ulaştığında hanlar kurabilirsin. Hanlarda casusların konaklar. Casuslar ile diğer kale sahiplerinin kalelerini ve harami Baron kaleleri hakkında istihbarat toplayabilirsin. Bir çok han kurki casusu sayısı yükseltsin.

*İki çeşit casusluk vardır: askeri casuslar karşı tarafın ordusu hakkında bilgileri ve envanteri hakkında istihbarat toplarlar. Ticari casuslar karşı tarafın hammade sayısı ile alakalı istihbarat sağlar. Casuslarını sabotaj içinde kullanabilirsin. Sabotajda casusların tanılmadan karşı tarafın konutlarını ve tesislerini ateşe veriyor. Casusların yakalandığında karşı tarafın kale lordu yangının kimin çıkartığını ögreniyor.
*Casusluk ve sabotaj için gecerli olanlar: Ne kadar çok casusun varsa yakalanma ihtimalleri o kadar az oluyor. Eğer talep ettiğin istihbari bilgilerin çok kesin belirtilmemişse bu casuslarının istihbarat toplayabilme şansını arttırır. Karşi tarafın casuslarına karşı kendini korumak istiyorsan gözetleme kuleleri kurmak ve geliştirmek zorundasın. Ne kadar çok şehir muhafızın varsa karşı tarafın başarı şansı o kadar az olur.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Altın Kazabilmek İçin Ne Gibi Olasılık Var ? Vincent 0 1,325 23-03-2015, Saat: 17:23
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi