Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kingdom Online Meslek Geniş Kapsamlı.
Kingdom Online Meslek Geniş Kapsamlı.

Zanaat (Crafting) : Yaratıklardan, zindanlardan ve harita üzerinde belirli bölgelerden topladığınız parçalar ile silah, zırh, pot gibi işlevsel ekipman ve eşyalar üretebilirsiniz.
Kingdom Online Zanaat alanında uzmanlaşabileceğiniz 4 farklı meslek sınıfı sunmakta. Oyuncular bu 4 sınıftan sadece 2 sini seçerek uzmanlaşabilirler.

Dip not:Her Kingdom Online oyuncusu sadece 2 özel beceri öğrenebilir.

Simyacı : Can, mana potu ve karakterinize süreli özellikler sağlayacak olan eşyaları üretebilirsiniz.

uxk6z.png

Simyacı

Mesleği alabilmek için öncesinde '' Eski Şehir '' Bölgesine gidip, '' Khanhut '' isimli Npcden ;

v08zp.png

'' Özel Beceri Öğren '' Sekmesine Tıklıyoruz.

v08w9.png

Özel beceri öğren dedikten sonra '' K '' tuşuna basıp, '' Technolog '' bölümüne giriyoruz ve orada aldığımız meslekleri gösteriyor olacak.

v094q.png

Üretim Eşyası bölümüne girip mesleğimiz içinde bulunan 2 tane yetenekten birine tıklıyoruz.

v09cz.png

can iksiri üretebiliyoruz. Mesleğin levelini kasarak üretilen iksirin boyutları değişecektir.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi İstenilen ürününe göre hazırlık yapıp ona göre üretim yapıyoruz.

v09lf.png

Bazı gerekli materyallar Mesleği aldığınız yerdeki Npc'den  Sekmesine tıklayarak Materyal bölümüne giriyoruz. Ve burada gerekli materyalları tedarik ediyoruz ve üretim için sistemi hazır hale getiriyoruz.

Dip notimya meslek grubunu geliştirilmesi ve levellere göre gerekli materyallar şehrin her yakasında bulunan npclerden çıkabiliyor,

Arkadaşlar, Meslek sınıfını geliştirebilmek için en önemli faktör kazı yapmaktır, Kazı yaparak toplama değerinizi arttırarak, gerekli eşya veyahut iksirin üretimine hazır hale geliriz. Aşağıdaki resimde ilk kazı yapımını göstereceğim.

v09yr.png

Kazı yaptıkça '' K '' bölümündeki '' Özel Beceri seviyesi puanı '' gelişecek ve Mesleğimiz olan Npc'ye gelip

v0b2v.png

Sekmesini tıklayarak seviye atlayacağız.

Seviye atladıkça istediğimiz iksir için Khankut adlı npcden '' Recipe '' sekmesine tıklayarak istediğimiz ürünün Recipesini alarak, '' Üretim Eşyası '' Sekmesine gelip Geliştirdiğin Recipelerin istediği materyallar doğrultusunda üretimlere başlıyorsun.

Simya grubumuz böyle, Şimdi sırada ise;

Düşük sınıf kıyafet üretebilen meslek

Mesleği alabilmek için öncesinde '' Eski Şehir '' Bölgesine gidip, '' Marian '' isimli Npcden ;

v0bf7.png

v08w9.png

Özel beceri öğren dedikten sonra '' K '' tuşuna basıp, '' Technolog '' bölümüne giriyoruz ve orada aldığımız meslekleri gösteriyor olacak.

v0bm7.png

Üretim Eşyası bölümüne girip mesleğimiz içinde bulunan 2 tane yetenekten birine tıklıyoruz.

v0bq9.png

Evet arkadaşlar burada gördüğünüz gibi Düşük sınıf kıyafet üretebiliyoruz. Mesleğin levelini kasarak üretilen Düşük sınıf kıyafet seviyeleri değişecektir.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi İstenilen ürününe göre hazırlık yapıp ona göre üretim yapıyoruz.

v09lf.png

Bazı gerekli materyallar Mesleği aldığınız yerdeki Npc'den  Sekmesine tıklayarak Materyal bölümüne giriyoruz. Ve burada gerekli materyalları tedarik ediyoruz ve üretim için sistemi hazır hale getiriyoruz.

Dip not: Düşük sınıf kıyafet üretebilen meslek grubunu geliştirilmesi ve levellere göre gerekli materyallar şehrin her yakasında bulunan npclerden çıkabiliyor,

Arkadaşlar, Meslek sınıfını geliştirebilmek için en önemli faktör kazı yapmaktır, Kazı yaparak toplama değerinizi arttırarak, gerekli eşya veyahut Düşük sınıf kıyafet üretebilen meslek grubunu hazır hale ge Aşağıdaki resimde ilk kazı yapımını göstereceğim.

v0bz6.png

Kazı yaptıkça '' K '' bölümündeki '' Özel Beceri seviyesi puanı '' gelişecek ve Mesleğimiz olan Npc'ye gelip

v0b2v.png

Seviye atladıkça istediğimiz iksir için Marian adlı npcden '' Recipe '' sekmesine tıklayarak istediğimiz ürünün Recipesini alarak, '' Üretim Eşyası '' Sekmesine gelip Geliştirdiğin Recipelerin istediği materyallar doğrultusunda üretimlere başlıyorsun.

Evet arkadaşlar Düşük sınıf kıyafet üretebilen grubumuz böyle idi, Şimdi sırada ise;

Zırhçı ; Warrior ve Priest sınıfları için daha kaliteli zırhlar üretebilirsiniz.

Mesleği alabilmek için öncesinde '' Eski Şehir '' Bölgesine gidip, '' Ukun'' isimli Npcden ;

v0dg3.png

v08w9.png

v0hr7.png

v0dpb.png

burada gördüğünüz gibi Metal&Zırh üretebiliyoruz. Mesleğin levelini kasarak üretilen Metal&Zırh seviyeleri artacaktır.

Bazı gerekli materyallar Mesleği aldığınız yerdeki Npc'den,

v09lf.png

Sekmesine tıklayarak Materyal bölümüne giriyoruz. Ve burada gerekli materyalları tedarik ediyoruz ve üretim için sistemi hazır hale getiriyoruz.

Dip not:Metal&Zırh meslek grubunu geliştirilmesi ve levellere göre gerekli materyallar şehrin her yakasında bulunan npclerden çıkabiliyor,

Arkadaşlar, Meslek sınıfını geliştirebilmek için en önemli faktör kazı yapmaktır, Kazı yaparak toplama değerinizi arttırarak, gerekli eşya veyahut Metal&Zırh üretimine hazır hale geliriz. Aşağıdaki resimde ilk kazı yapımını göstereceğim.

v0dyu.png

Kazı yaptıkça '' K '' bölümündeki '' Özel Beceri seviyesi puanı '' gelişecek ve Mesleğimiz olan Npc'ye gelip,

v0b2v.png

Seviye atladıkça istediğimiz Metal&Zırh için Ukun adlı npcden '' Recipe '' sekmesine tıklayarak istediğimiz ürünün Recipesini alarak, '' Üretim Eşyası '' Sekmesine gelip Geliştirdiğin Recipelerin istediği materyallar doğrultusunda üretimlere başlıyorsun.

Zırh grubumuz böyle idi, Şimdi sırada ise;

Silahçı; Daha yüksek hasar oranına sahip silahlar üretebilirsiniz.

Dip not:Zorlayıcı bir meslek grubudur ve kafa karıştırıcıdır.

v0f75.png

Mesleği alabilmek için öncesinde '' Eski Şehir '' Bölgesine gidip, '' Alpo '' isimli Npcden ;

v08w9.png

v0g08.png

Üretim Eşyası bölümüne girip mesleğimiz içinde bulunan yeteneğe tıklıyoruz.

Evet arkadaşlar burada gördüğünüz gibi Silah üretebiliyoruz. Mesleğin levelini kasarak üretilen iksirin boyutları değişecektir.

Bazı gerekli materyallar Mesleği aldığınız yerdeki Npc'den,

v09lf.png

Sekmesine tıklayarak Materyal bölümüne giriyoruz. Ve burada gerekli materyalları tedarik ediyoruz ve üretim için sistemi hazır hale getiriyoruz.

Dip notilah meslek grubunu geliştirilmesi ve levellere göre gerekli materyallar şehrin her yakasında bulunan npclerden çıkabiliyor,

Arkadaşlar, Meslek sınıfını geliştirebilmek için en önemli faktör kazı yapmaktır, Kazı yaparak toplama değerinizi arttırarak, gerekli eşya veyahut Silah üretimine hazır hale geliriz. Aşağıdaki resimde ilk kazı yapımını göstereceğim.

v0g4m.png

Kazı yaptıkça '' K '' bölümündeki '' Özel Beceri seviyesi puanı '' gelişecek ve Mesleğimiz olan Npc'ye gelip,

v0b2v.png

Seviye atladıkça istediğimiz Metal&Zırh için Alpo adlı npcden '' Recipe '' sekmesine tıklayarak istediğimiz ürünün Recipesini alarak, '' Üretim Eşyası '' Sekmesine gelip Geliştirdiğin Recipelerin istediği materyallar doğrultusunda üretimlere başlıyorsun.

Üretilen eşya örneği ve gerekli materyalların toplanmasının örneği;

22 level üretilen Silah'ın gerekli materyallarının toplanması ve üretilmesi

v0gng.png

v0gs1.png Üretilmesi;

Silah üretimi diğer mesleklere göre biraz daha farklı arkadaşlar, 31p veyahut 11p (31p önerilir) itemleri üreterek, Üretilen, eşyaya tıklayarak v0d3r.png
'' İtem Breakdown '' sekmesine tıklayarak, v0ghh.png 12 adet Laurium Dagger New Pieces Elde ediyoruz.

2:+30 level üstü Silah çıkarılması için Recipe'den satın alınan , '' Pure Magic Spirit '' alıp kullanıyoruz ve gerekli materyalı üretim sekmesi ile üretebilirsiniz.

v0gyu.png

Gerekli tüm malzemeler tamamlandığında istediğiniz eşyayı üretebilir , çoğaltabilir ve ticaret yaparak farklı eşyalar elde edebilirsiniz.

+30 Level Silah üretimi gerçekleşmiştir.

v0h1k.png

Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kingdom Online Ceza Sistemi. Vincent 0 2,224 23-03-2015, Saat: 14:30
Son Yorum: Vincent
  Deri, Meslek Tüccarı. Vincent 0 3,520 23-03-2015, Saat: 14:24
  Silah, Meslek Tüccarı. Vincent 0 3,579 23-03-2015, Saat: 14:12
  Zırh, Meslek Tüccarı. Vincent 0 2,210 23-03-2015, Saat: 14:00
  Peki Kingdom Online’da bizleri neler bekliyor? Vincent 0 1,026 21-03-2015, Saat: 20:50
  Kingdom Online Bunları biliyor muydunuz? Vincent 0 1,097 21-03-2015, Saat: 20:43
  Kingdom Online Sistem Gereksinimleri. Vincent 0 1,580 21-03-2015, Saat: 20:37
  Kingdom Online Depo Tanıtımı Ve Kullanımı. Vincent 0 1,192 21-03-2015, Saat: 20:29
  Npoint'i Kingdom Online Gem'e Çevirme İşlemi. Vincent 0 1,016 21-03-2015, Saat: 20:24
  Kingdom Online S.S.S Vincent 0 1,417 21-03-2015, Saat: 18:09

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi