GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uçan Ejder (337Games)
#1
Uçan Ejder (337Games)

u%C3%A7an-ejder635195205134498571.jpg

Uçan Ejder, son yıllarda sıkça rastladığımız browser tarzı oyunlardandır. Uçan Ejder ilginizi çekebilecek tarzda bir oyun. Oyun piyasadasın da browser tabanlı aksiyon oyunları pek fazla yok. Strateji tarzı oyunlar daha çoğunlukta. Uçan ejder oyunu bu bakımdan yenilikçi bir durumdur bir anlamda . Oyunun yapımcısı ve yayınlayıcısı Çin’li bir firma olan 337 firmasıdır.

u%C3%A7an-ejder-kaydol.jpg

Adı üzerinde oyunun genel ana konusu ejderler üzerine kurgulanmıştır. Oyunda 3 farklı karakter vardır. Bunlar avcı, usta ve savaşçı dır. Her birinin kendine has özellikleri, itemleri ve yetenekleri mevcuttur.  Avcılar okçu görevini yerine getiren karakterlerdir. Okçu oldukları için menzil etkisi uzun fakat defans-savunma etkisi düşüktür. Usta ise büyücüdür. Çeşitli büyüler yaparak iyileştirir yada zehirler.Bu tür büyüler yapar. Ustanın da saldırı etkisi yüksek ama savunma etkisi düşüktür. Son olarak savaşçılar ise yakın dövüşte iyidirler ve iyi kılıç kullanırlar. Dayanıklılıkları ve sağlamlıkları üst seviyededir. Güçlüdürler.
Uçan ejder'de oyunda size verilen çeşitli görevleri yapıyorsunuz. Bu görevleri yaptığınız zaman çeşitli ödüller kazanıyor ve seviye geçebilirsiniz. İleri ki seviyelerde yeni silahlar ve zırhlar alabilir ve kullanabilirsiniz. Tek başına görev alabileceğiniz gibi toplu olarak arkadaşlarınızla da görevler icra edebilirsiniz. Lonca adı verilen bu grupların içinde bulunarak sizin kesmeye güçünüz yetmeyen yaratıkları toplu olarak yani gücünüzü birleştirerek kesebilir ve bu yaratıkların hakkından gelebilirsiniz. Tecrübe puanınızı da böylece  arttırabilirsiniz.
Oyunun içeriğine bir baktığınızda kaliteli çizimleri  ve profesyonel bir şekilde oluşturulmuş karakter oluşumlarını görebilirsiniz. Oyunu oynamak ücretsizdir ve genel olarak her kesime hitap eden bir oyundur. Oyun içinde yeni eşyaları ücretsiz olarak olabilirsiniz.
Oyunun Adresi : http://web.337.com/tr/SkyDragon/

ucan_ejder_6.jpg
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kutsal Ejder Karakter. Vincent 0 1,682 03-05-2015, Saat: 15:27
Son Yorum: Vincent
  Ejder İncisi Sistemi Vincent 0 1,501 03-05-2015, Saat: 15:01
Son Yorum: Vincent
  Ejder Yavrusu Sistemi. Vincent 0 1,534 03-05-2015, Saat: 14:56
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi