GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
First Blood Ekipmanları: Silahlar
#1
First Blood Ekipmanları: Silahlar.

First Blood'da uzak-yakın mesafeli, tek el-çift el kullanımlı, mutant-insan ırkı düşmanı çok sayıda ölümcül silah bulunmaktadır. Bunlardan en çok merak ettiklerinizi sizler için derledik.

8Qj9dV.jpg

Thunder Rage, First Blood'ın en güçlü silahlarından biridir. Yüksek iyon gücüyle saldırı anında ölümcül bir şimsek oluşturur ve düşmana karşı koyamayacağı bir fırtınayla saldırır. Thunder Rage Kahraman Silahıdır ve size özeldir, ölünce yere düşmez ve sahip olan oyuncuya ekstra savaş puanı kazandırır. Savaş sırasında "V" tuşuna basarak Thunder Rage'inize bakabilir, ekran resimlerini çekip arkadaşlarınıza havanızı atabilirsiniz.

NWj9n5.jpg

Lazer Kılıcı, yakın mesafeli savaşların en ölümcül silahıdır. Üretildiği en son teknoloji enerji tanecikleriyle düşmana yüksek zarar verir. Düşmanlarınızı, Lazer Kılıcı'nın özel dizay edilmiş görüntüsüyle korkutup, sinsice indirdiğiniz bir darbeyle yere serebilirsiniz.

gyQ4P3.jpg

Hammer, özel döner disk tipli şarjöre sahip otomatik bir silahtır. Düşmana tek seferde 6 kurşunla ateş eder, yakın mesafeden atış yapıldığında düşmana verdiği hasar artar. Bu silah aynı zamanda "Mutant ve Ultra Mutant" modlarının en güçlü silahlarındandır. En güçlü mutantları tek şarjörde yere serer. First Blood'da en sevdiğiniz mod Mutant moduysa bu silahı yanınızdan ayırmayın derim.

l9A04J.jpg

Eşsiz tasarımıyla AK47 Onur, First Blood'ın vazgeçilmez silahlarından biridir. Namlusuna monte edilmiş bıçak sayesinde düşmana hem uzak hem de yakın mesafeden zarar verir. Hammer gibi "Mutant ve Ultra Mutant" modlarında etkilidir.

MWjP21.jpg

Silver Baretta, Barret M107'nin bir üst versiyonu, özel geri tepme özelliğine sahip ağır bir sniperdır. 50 kalibrelik mermi kullandığından tahrip gücü oldukça yüksektir. Çoğu zaman isabetli atışlar yaparak, düşmanı tek kurşunla yere serer. Bu silah oyuncular arasında "Sniper Silahlarının Kralı" olarak da bilinir.

rRGmv3.jpg

Fantastik Yay "Mutant ve Ultra Mutant" modlarında kullanıldığında yıkıcıdır. Yüksek tahrip güçlü alev atışlarıyla düşmanı kısa sürede imha eder. Dürbün özelliği ile uzak mesafeden atışı kolaylaştırır. Sniper kullanmayı seven ama Sniper'ın alışılmış görüntüsünden sıkılan oyuncular için idealdir.

9Ej93Z.jpg

First Blood'ın en yeni silahlarından biri olan Umut Çiftelisi, klasik dizaynı ve altın
işlemeli motifleriyle eski zamanların ruhunu günümüze taşıyor. Her bir atış sonrası mermi değiştirilmesi gerektiğinden Umut Çiftelisi işini tek seferde bitirmeyi seven Headshotçılar için idealdir.

o9JYmX.jpg

Alev mancınığı, uzaktan atışlarda isabetli olmadığı için tam bir yakın mesafe silahıdır. Ateş gücünün toplandığı mermi küresiyle düşmana yüksek zarar verir. Ateş etme stili eskilerin av, şimdilerin eğlence silahı "Sapan"ı andırır. Kullanımı pratik ve eğlencelidir. "Mutant ve Ultra Mutant" modlarında ekstra etkilidir.

XJZD1D.jpg

Çift Atar Top, yeniyıl için özel tasarlanmış bir bombadır. Ön cephesinde görünen "福" (fu) karakteri Çince'de "Mutluluk" anlamına gelir. Bu bomba, fırlatmalı çift atış özelliğiyle tek seferde büyük bir alana tesir eder. Savaşta en fazla iki kez kullanılabilir.

n2450B.jpg

First Blood'ın en sevimli dizayna sahip silahı Kamuflaj Gatlin, aslında düşmanın en korkulu rüyasıdır. Kullanımı kolay, atışları hem uzak hem de yakın mesafeden etkilidir. Otomatik vuruş sistemi sayesinde düşmana kısa zamanda ölümü tattırır. Savaş meydanlarında "God Likecıların" ideal silahıdır.

p9OmpJ.jpg

Çift Maul, adından da anlaşılabileceği gibi çift el kullanılan bir silahtır. Düşmana tek seferde 10 kurşunla ateş eder. Yakın mesafeden olduğu kadar uzak mesafeden de etkilidir. Kendine has bir barut ve elektronik ateşleme sistemi vardır. Şarjör değişimi hızlı ve pratiktir.

RBjb5Z.jpg

Silver Nepal, Nepal Kılıcı'nın keskinliği arttırılmış gümüş modelidir. Halk arasında "Kukiri" olarak da bilinir. Himalayalarda yaşayan Gurkha halkının özel silahıdır. Yakın mesafe savaşlarının vazgeçilmezi olan bu bıçak ile düşmalarınıza ölümcül darbeler verebilirsiniz.

vR3Qqp.jpg

Mutant El Bombası, yalnızca Mutantlar üzerinde etkili Mutant DNA'sı ile üretilmiş kimyasal bir patlayıcıdır. İsabetli atışlar yapıldığında düşmana verdiği zarar büyüktür. Savaşta en fazla 3 kez kullanılabilir.

yRkAX7.jpg

Thomson Taramalı, 20. yüzyıla damgasını vurmuş en ünlü silahlardan biridir. Amerikan mafyası bu silaha "Chicago Daktilosu" adını vermiştir. Özel bir mermi-şarjör tasarımına ve yüksek atış hızına sahiptir.

NWj9Pk.jpg

Kim derdi ki kürek, savaş alanlarının tahrip gücü en yüksek silahlarından biri haline gelecek. Ne diyelim savaşta her şey mübahtır!

First Blood'da toplam 87 adet silah bulunmaktadır. Bunlardan 54'ü ana silah, 15'i tabanca, 9'u bıçak ve 9'u bombadır. Bu silahların 26'sı GP ile; 61'i Altın ile satın alınabilir.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  First Blood Cephanelik Sistemi Vincent 0 3,311 19-03-2016, Saat: 14:53
Son Yorum: Vincent
  First Blood (Oasis Games) Vincent 0 4,708 16-02-2015, Saat: 21:19
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi