GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Goodgame Big Farm: Oyun Kuralları.
#1
Goodgame Big Farm: Oyun Kuralları;

1. Kullanıcı hesabı,

Kullanıcı: Bir kullanıcı hesabı, kayıt sırasında verilen e-mail adresinin esas sahibine aittir. Diğer kişiler için, bu kullanıcı hesabının kullanımı yasaklanmıştır.

Hesap devredilmesi: Bir kullanıcı hesabının gönüllü olarak başkasına satılması veya hediye edilmesi de yasaktır.

Multiaccount: Her oyuncunun, sadece bir hesaba sahip olma hakkı vardır. Birden çok hesabın kullanımı, hangi sebeplerden dolayı olursa olsun, yasaktır.
Birden çok oyuncu aynı IP adresi üzerinden (mesela: okul, yurt, internet cafe, aile) oynadığı takdirde, şüphe halinde, oyunucu, bu kullanıcı hesapları ile, birden çok kişinin oynadığını önceden birdirmek zorundadır. ( support.goodgamestudios.com )

Accountsitting:Bir hesabın aktif olmaması, hiçbir şekilde bir dezavantaja neden olmayacaktır. Bu sebepten ve ayrıca, birden çok hesap kullanmama kuralına karşı geldiğinden dolayı, hesabın devredilmesi de yasaktır.

2. İçerik,

Yasal ve etik olmayan davranışlar:
Yasal ve/veya etik olmayan davranışlar yasaktır. Bu demektir ki +++++grafik, ayırımcılık, her türlü politik ve dini aşırılık ve şiddet yanlısı davranışlar kesinlikle yasaktır.

Sorumsuz davranışlara teşvik etmek:
Sorumsuz,tehlikeli, yasal olmayan veya etik açıdan düşündürücüdavranışların teşvik edilmesi ve reklamı yapılması yasaktır.Buna göre, intihar, yasal olan ya da olmayan uyuşturucumaddelerinin kullanımı, kürtaj, tehlikeli aksiyonlar, vs. gibi davranışların teşvik edilmesi yasaktır. Bu kurallar yasal kaynaklara dayalıdır ve burada, hiçbir şekilde keyfe bağlı olarak yazılmamıştır.

İnternet Görgü Kuralları:
Birmetin yazdığınızda, diğerlerine karşı olan tutumunuzu gözönünde tutunuz ve her zaman seviyeli olunuz. Şayet birisi,seviyeyi düşürecek şekilde hareket etse dahi, siz seviyenizi yine de koruyun. Oyunbozanlığı bildirmenin bir çok yöntemi vardır. Bu sebeplerden dolayı, Empirenin bu tip dramatik olaylara sahne olmasına hiç gerek yoktur.

Veri Güvenliği:
Diğerkullanıcıları tanıyor olsanız dahi, başka kişilerinisimlerini, kullanıcı adlarını, resimlerini, kişiselmesajlarını, e-mail adreslerini, ikametgahlarını veya başka
türlü özel bilgilerini kimseye vermeyiniz. Ayrıca, Empire ekibi tarafından hiç kimse profilinizde istenilen bilgiler dışında, özel bilgiler (mesela: şifre) vermenizi istemiyoruz. Bu kurallar veri güvenliği ve sizin kendi güvenliğiniz için öngörülmüştür.

3. Bug kullanımı,

Bugs (Hatalar):
Programlamasırasında yapılan hataların, size avantaj getirecek şekildekötüye kullanmanız kesinlikle yasaktır. Bir bug bulunduğu takdirde bu bug'ın bildirilmesi gerekir.

Hacks/Scripts:
Oyunun işlevine, gelişimine müdahale eden veya edebilecek olanmekanizmaların kullanılması yasaktır. Özellikle, veri bankasınıtarayabilen veya oyun mekanizmalarını başlatan otomatik veya yarı otomatik Scriptlerin kullanımı yasaklanmıştır.

Bu kurala uymayan herhangi bir davranış derhal oyundan menedilmeye sebebiyet verecektir. Sunucuda bulunan verileri manipule etmeye çalışmak da aynı şekilde yasaklanmıştır. Bu tip davranışlara karşı dava açma hakkımız vardır.

4. Sonuçlar,

Bu kurallara karşı gelen her tip davranış, kullanıcı hesabının menedilmesi ile cezalandırılacaktır.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasıl Oyun hesabımı silebilirim? Vincent 0 4,181 17-03-2015, Saat: 19:27
Son Yorum: Vincent
  Oyun Hakkında Kısa bir Bilgi. Vincent 0 937 17-03-2015, Saat: 19:13
Son Yorum: Vincent
  Good Game Big Farm (Good Game Studios) Vincent 0 2,432 28-02-2015, Saat: 22:18
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi