GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okçu
#1
Okçu

...Okçu kasacağım. Fakat SPler hangi perileri takar,hangi resleri takar?

...Reslerini sp ye gore değil adama göre ayarlayacaksın butun elementin reslerinden alip karsindaki hangi elementse o elementin resini takmalisin
Okcu sp1 su elementidir cok uzaktan vuran skilleri vardir ozellikle ani patlama skillinden sonra eger sansin da varsa zayif nokta aciga cikarma diye bir kotu etki gelir ve her vurusun kritik girer . bu sp yi takarken kasket sapka ve kritik ozelligi cok olan yaylsr takmalisin 63 yay gibi .
Okcu sp2 yani asas golge elementidir bu sp yayla degil hancerle saldirir . charge skilli sayesinde rakip size miss vurur ve bir sonraki vurusunuzda rakibinizin de vurusu eklenir ornegin rakip 1000 vurucakken charge aldiniz bir sonraki saldirida eger 500 vuracaksaniz 1500 vurursunuz . ve kritik arttirma gibi bir skilli vardi adini tam hatirlamiyorum bu skill %50 olasilikla kritik vurmanizi saglar ws icin tavsiye ettigim karttir .
Okcu sp3 ates elementidir bu sp daha cok bomvalariyla hasar verir 2 adet bomba skilli vardir birisi hareketsiz ve sizin patlatmaniz gereken bomba daha cok mayina benzer digeri de 3 adet rakibin uzerine dogru giden bomba birakir bu bomba rakibinin yanina gelince otomatik patlar ve bu bombalarin elementi yoktur yani res islemez ws de defansinin dusuk olmasindan dolayi dusuk kalir ancak eglenceli bir sp dir
Okcu sp4 yani wk isik elementidir pve de en iyi kartidir okcunun .elementlerin kaybolmasi kotu etkisi rakibin reslerini 30 azaltir ve %70 kritik vurmanizi saglar bufflari ile caninizi arttirir butun vuruslarinizi belirli miktarda arttirir isik resinizi arttirir ve kritik vurma sansinizi arttirir vuran 5 adet skilli vardır . Lodda takacağınız karttır genelde.
Okçu sp5 ateş elementidir pvp ve pve de ortalama bir karttır en büyük özelliği çok uzak mesafeden saldırı yapmasıdır buffu ise saldırınızı arttırır menzilinizi arttır ve rakibin %5 olasılık ile 1 vurmasını sağlar.
Okçu sp6 da ortalama bir karttır su elementini kullanır menzili yüksektir ve görünmezliği vardır bu kartın görünmezliği rakip size vurduğunda bitmez ancak suresi dolunca ya da siz atak yaptıktan 5 saniye sonra biter s20 sinin 50 saniyede dolması büyük bir avantajdır.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi