GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sengoku
#1
Sengoku

Hayato
Kanna

Daimi Acemi (bu gerçek bir iş değil, ama bu oyuncular acemi yeni bir sınıf seçmek ama kalması aslında onların adı var) tercih oyuncular da vardır. Ve ayrıca Maple Island, Adventurers ada başında kalır ve orada tren 'Adalılar' karakterler vardır. Bunlar sınıf promosyon yok, çünkü Maple Adası (başlangıç Adası) de, çok düşük canavarlar olarak eğitmeye devam basitçe güçlü canavarlar değildir.

Her Adventurer düzeyinde tek bir acemi olarak başlar. Düzeyinde sekiz itibaren, oyuncu bir büyücü olmayı tercih edebilirsiniz. Düzeyde on itibaren, oyuncu bir savaşçı, hırsız, okçu veya korsan olabilir.

Kuğu A Knight (Cygnus Knight) seviyesine biri olarak değil bir acemi başlar, ama bir asalet olarak, bir asil. Bir KOÇ (Kuğu Şövalyeleri sık kullanılan kısaltma) Maple Adası'nda başlayacak, ancak Erev üzerinde değildir. Burada seviyeye 10 eğitimli zaman, Kuğu Şövalyeleri birini seçebilirsiniz.

Bu sınıf kombo sistemi vardır çünkü bir Aran, bir özel sınıf olduğunu. kombo sistemi kombinasyonları üzerinde (adından da anlaşılacağı gibi) dayanmaktadır. Bir canavar hit (hit) olması her zaman orada bir combo olsun. 30 combo olduğunda belirli beceriler örnek sadece bunu kullanabilirsiniz. Hikayenin başlangıcı normalden farklıdır. Genellikle ilk canavarları öldürmek zorunda ormanda, küçük bir çocuğu kurtarmak gerekir seviyede 200 Legend başlar. Bu hikaye, ve kombo sistemi size tanıtmak. Eğer (siyah Büyücü geliyor çünkü insanlar, kaçmaya) gemiye çocuğu geri döndü sonra, siyah büyücüye karşı mücadele bırakılır bilmesini sağlar. Sonra görüntü siyah ve bir seviye 1 Aran olarak yeniden başlar. Tüm gücünü kaybetmiş ve bir yüz yıl boyunca donmuş oldum. Lilin adında bir kız bulmak ve her şeyi unutmuş, çünkü sen ne olduğu hakkında her şeyi anlatacağım. LILIN antrenman ve her zaman Aran için önemli bir rol oynar yardımcı olur. Aran ayrıca Maple Adası'nda başlayacak, ancak ada Rien değildir. Bir savaşçı olarak aynı giysileri giymek ve başka Savaşçı silah da mümkündür bir polearm (halberd) mücadele, ancak o zaman becerilerini kullanmak mümkün değil. Ayrıca STR ve DEX gerekli (bir savaşçı gibi) Aran sahiptir.

Bir her seviyede belirli yeteneklerini doldurarak ya da giysi ve silah giyerek da onun karakteri daha güçlü oluşturabilirsiniz. Düzeyinde 30 oyuncu ikinci sınıf tanıtım yapabilir, bu yüzden yeni becerilere sahip. Bu güzel ve ilk iş becerileri daha coşkulu bulunmaktadır. Düzeyi 60 El Nath üçüncü sınıf tanıtım yapabilirsiniz. Bu sadece Hırsız, Archer, Mage Warrior ve Korsan gibi Adventurers için de geçerlidir. Böyle Kuğu ve Aran Şövalyeleri gibi diğer sınıflar, kendi sınıf temelli promosyon var. Arans yani her zaman geri Rien, penguenler konuşabilirsiniz bir adaya gitmek gerekir. İşte o zaman özgürce oynamak ve ilerleme yapmak için beceri dönebilirsiniz. Ayrıca, bir zamanlar bu sınıfta düzenli olarak geri döner.

Evan (MapleStory Avrupa'da da 15-12-10 beri) Bu tek bir yumurta buldu bir karakteri oynuyor. Bu yumurta çıkar ve burada küçük bir ejderha belirir. "bağlı" ejderha ile oyuncu. Oyuncu ulaştığında yüksek seviyelerde ejderha güçlü olur, ve o büyüyen ejderha dönüşür. Burada kavga yok, ama onlar oyuncu sinekler arkasında hala kendi ejderha kontrol ve daha sonra montaj olarak kullanılabilir. ejderha granit mermi yapılır.

Direniş günü iyi anlaşılmış değildir. Ne bilinen şehirdeki Edelstein gelen olmasıdır. İşte "Kara Mage" (Black Wings) henchmen girdi ve şehir Edelstein fethetti vardır. Bir gün, bir kaç kişi hep birlikte "Direniş" kendilerini kimin aradığını. Bu girişim onların şehirden Siyah Wings kovmak için.

Maceracılar için son sınıf düzeyinde yükselme, 100 geliyor ve Leafre yapılabilir. En yüksek ulaşılabilir seviyede 250.

2009, özellikle "Kara Magician" çalış önemli bir rol kapsayan hikayesi yapmaya başladı bu yana Maplestory vardır. Her sınıfın Nem Bu sınıflar artık Heroes (Kahramanlar) denir birisi (mage sınıfı 2) getirin. Bunlar şunlardır: -Freud, o bir büyücü olduğunu ve bir duvar / personel ve savaşmak bir ejderha kullanılır. (Bu Evan Evan seviyesine 200 ulaştı, o yeni kahraman seçildi, aslında Freud halefi, Evan değildir.); -Aran, O / o (seks değişir) bir savaşçı ve mücadele etmek için bir polearm kullanmaktır; -Mercedes, O bir okçu ve savaşmak için çift bowguns kullanır; -Phantom, O bir hırsız olduğunu ve mücadele için baston kullanılan; -Luminous, O bir büyücü ve mücadele için kullanılan bir parlayan çubuk; -Eunwol / Gölge, o bir korsan ve savaşmak için bir pençe kullanır.

Kötülüğe karşı mücadele devam ediyor. Bu nedenle , gerçekten oyuna hayır " sonu" yoktur. Yeni görevler , yeni öğeler veya başka koleksiyonu her zaman vardır . Siyah Mage yeni Hikayesi belli değil geliştirecek ne yönde erken dönemlerinde , halen devam etmektedir. O oyunda bir patron olup olmadığı henüz da belli değil. O hala yaşıyor .

Big Bang güncelleme en büyük değişiklik MapleStory tarihindeki yerini aldı oldu. Siyah Magician tüm sınıflar güçlü ve verilen yeni beceriler büyüdü Maple Dünya This her şeyi değiştirdi . Canavar döndü ve tüm Maple Dünya ( Klasörler , şehirler vs.) tam bir değişiklik olmamıştır. Bu yama 3 bölümden oluşmaktadır . İlk değiştirildi . İkinci gelen ' Direniş ' ( Vahşi Hunter ve Savaş Mage ) ve üçüncü gelen ' Mekanik ' oldu
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi