Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Post bir resim eklemek için
Nasıl Post bir resim eklemek için

Merhaba Hayvanat Bahçesi Yönetim bazılarınız yazılarınızın bir resim bağlama yöntemi habersiz sadece durumda, biz sizin için burada bir kaç kurallar var. Eski forumda, bir ekleyemiyorum aksine o Öncelikle, biz size işaret gerekir doğrudan bilgisayarınızdan resim. Harici bir fotoğraf barındırma programı olması gerekir. Program veya Web Sitesi Barındırma Resim nedir? Bir fotoğraf konak güvenle fotoğraflar, resimler, hatta videoları saklamak için kullanmak insanlar için kurulmuş bir web sitesidir. Yani bir şey olur, yoksa hala fotoğraflarınızı ve videolarınızı erişebilirsiniz bilgisayarlar değiştirirseniz. Fotoğraf konak web sitesi ile, kendi hesabınız Kendi şifre ile korunabilir oluşturabilir ve genellikle içeriği görüntülemek veya kendinize özel tutmak için başkalarını izin seçebilirsiniz. Ben bir fotoğraf konak hesabı almak ve ne kadar nasıl maliyeti nedir? tarayıcınızda veya sevdiğiniz arama motoru böyle 'fotoğraf konak web sitesi' falan yazın. Orada bu tür web sitelerinin bir dizi var - ve bize hangisinin kullanılacağını söylemek için doğru olmaz. . Seçtiğiniz karar verdik bir kez, her zaman olduğu gibi, sadece onunla programı indirmek ve daha sonra tanımak ve oynamak için yönergeleri izleyin bu fotoğraf ev sahipliği çoğu fotoğraflarınızı düzenlemenize izin - boyutlandırma, bunları geliştirmek metin eklemek ve . çok çok daha bu web sitelerinin birçoğu ile temel hesabına sahip maliyeti bir şey değildir - ve muhtemelen hesabınıza bol bol fotoğraf yükleyebilirsiniz. Bu genellikle her gün, kişisel kullanım için tüm ihtiyaç vardır. Eğer bir iş, müşteri ve fotoğraf / video binlerce yüklemek gerekirse daha büyük bir hesaba yükseltmek zorunda kalabilirsiniz ve bunun için size aylık veya yıllık ücret alabilir. AMA günlük kullanım sıradan, genel, günün bu konak programları ücretsizdir. fotoğraflarınızın her biri, kendi URL'sini olacak fotoğraf konak programı içinde - web adresi. Bu hatırlanması gereken önemli şeydir. Bu URL. Forumda burada yazılan bu fotoğraf eklemek gerekir budur Tamam, nasıl benim fotoğraf konak hesabında sakladığınız fotoğraf takabilirim? fotoğraf konak programı açın ve fotoğraf veya fotoğrafları bulmak kullanmak istiyorum. İdeal onları bir albüm saklanır olacak, bu yüzden onları kolayca bulabilirsiniz. Bu fotoğrafın URL'sini kopyalayın. Bazı fotoğraf konak programları farenizin sağ tuşuna basıp kopyasını kullanmak zorunda kalabilirsiniz sadece URL'ye tıklayarak bu yapalım, ama. Şimdi geri sizin yanınızdaki eklemek istediğiniz yeni iş parçacığı ya da cevap yazılan, için foruma resim. . Yukarıda ya da yazılı metin altında ya da arasında olabilir - - Eğer fotoğraf görünmesini istediğiniz yere imleci yanıp sönüyor emin olun o kadar uzun imleci yanıp olarak istediğiniz yere, farketmez üst araç çubuğu git ve görüntü simgesini mavi okla yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterilen. Tıklayın ve başka katman açılacak Mavi renkli okla gösterilen 'Resim URL' olarak adlandırılan kutusuna fotoğraf URL'sini yapıştırın. Kırmızı ok. Tarafından gösterilen 'Ekle' düğmesine tıklayın Hey Presto! Fotoğrafınız şimdi yazı gösteriyor. Size tam olarak aynı şekilde, yazınızın fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz. forum ev sahibi otomatik olarak çok büyükse forum sığacak şekilde resmin boyutunu ayarlar. Ama genel bir kural olarak resim yok daha büyük 640 piksel yatay olduğundan emin olun. Bazen, daha küçük bir resim eklemek isteyebilirsiniz - bu sizin için kıvrımlara görünebilir. Onların düzenleme araçlarını kullanarak, fotoğraf konak hesabınızdaki resmi yeniden boyutlandırmak gerekir. Eğer foruma görüntüyü indirmeden önce bu yeniden boyutlandırma yapın. Benim resim gösterilmiyor. Neden? Bunun nedeni her zamanki URL adresi yanlış kopyalanmış olmasıdır. Geri dönün ve fotoğraf konak hesabınızda kontrol edin. İyi şanslar herkese ve yazılarınızın fotoğraflarınızı ekleyerek evlerine sahip.

Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasıl yaşam hayvanları taşıyabilirsiniz? Vincent 0 1,465 16-06-2015, Saat: 15:33
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi