Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AFK Mod Ayarları
AFK Mod Ayarları

Selam,oyun içerisinde bize oldukca faydası olan AFK hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum öncelikle nerden acıldıgını göstermek istiyorum ve dikkat edilmesi gereken nokta ise sag ortada bulunan oto-oyna acık olması lazım eyer acık olmazsa AFK açtıgınız halde hiç bi fayda göremezsiniz buna dikkat etmeniz gerekmektedir.
1nrMbA.png
Şimdi AFK açtıgımızda karşımıza cıkan pencereden önce karekterimizin hp ve mp sini nasıl kontrol edip ayarlıycagımzdan kısaca bahsetmek istiyorum.Karşımıza cıkan pencereden hp ve mp iksirlerimizin yüzdelik olarak ayarlanması lazım bu canavarlardan alınan hasar sonucu karekterinizin hp sını azaltıcaktır ve aynı şekilde yaptıgınız ataklarda kullanılan yeteneklere göre mp nızde azalma görüceksiniz.Bu nedenden dolayı ordan hp ve mp yüzdeligini ayarlıyarak otomatık olarak hp ve mp nızı yükselte bilirsiniz.
m851A0.png
Sonraki adım ise canavarlardan düşen ekipman,item,altın vb. eşyaların toplanmasına geliyor.Otomatik toplayı seçtikden sonra ögeler'e tıklayarak nelerin toplamak istiyorsanız onları seçebilirsiniz.
R6Bo57.png
Bir diger yapmamız gerekn adım ise karekterimizi AFK ya bıraktıgımız zaman karekterimizin sabit mi kalsın yoksa canavar bittikce diger slotlarda dolaşsın mı onu seçmenizde size önericegim ise sabiti seçmeniz olcaktır.Çünkü geçerli ekran seçildiginde karekteriniz slot slot gezicegi için seviyenizden düşük slotlara gide bilir bu yüzden sabit seçmenizde size fayda vardır.
Dk94a3.png
Hp iskisiriniz bitmesi dolayısıyla veya diger oyuncuların size yapmş oldugu atak sonucunda karekteriniz öle bilir.Bu yüzden öldügünde otomatik olarak yeniden canlan seçerseniz öldügünüz yerde tekrar dogarsınız bunu saglaya bilmeniz için samsara gülüne sahip olmanız lazım.Marketten külçe ve fişlerinizi kullarak alabilirsiniz.Bir diger yol ise lonca magazanızdan günlük olarak toplamda 10 katkı karşılıgında 2 tane samsara güli elde edebilirsiniz.
WrE15Q.png
Ayarlarımızı yaptıkdan sonra kaydet butonuna tıklamanız gerekmektedir.
lz9vlg.png
Ayarlarınızı kaydettikden sonra AFK başlat yada kısayol tuşu A ya tıklayarak AFK aktif edebilirsiniz.
B94DpQ.png

Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyun Mod Ayarları Nasıl Yapılır? Vincent 0 882 07-06-2015, Saat: 19:25
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi