GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizemli Saray
#1
Gizemli Saray

Genel Bakış
.....Gizemli Saray'a girmek için 65+ seviye gereklidir. Gereken şartı sağladığınız takdirde ekranın sağ üst köşesinde bulunan Meydan Okuma ikonunun üzerine tıklayın. Daha sonra açılan sayfadan Gizemli Saray sekmesine tıklayın.
.....Gizemli ruh EXP yükseltin ve istatistik yeteneklerini almak için karakter sekmesinden aşağıda bulunan ikona tıklayınız.

Bilgi
.....Gizemli Saray 12 adet zindandan oluşmaktadır ve her zindanın sonunda bir boss bulunmaktadır.
.....Bu bosslar sırası ile : Gong-Gong, Zhu-Rong, Hou-Tu, Garuda, The Black Frost, Tien-Wu, Xerbis, Warchief Panthera, Yue-Zi, Naga Aeonis, Steel Justicar, and Faceless Dervish.
.....Günde 1 defa zindana ücretsiz olarak girebilirsiniz. Diğer girişleriniz için 20 külçe ödemeniz gerekmektedir. Giriş süresi saat 00:00' da sıfırlanmaktadır.
.....Her dalga için zaman sınırı vardır. Bir sonraki dalgaya geçebilmek için tüm düşmanları öldürmeniz gerekir. Blitz ile tüm dalgaları tamamlayabilirsiniz.
.....Belirlenen süre içerisinde tüm düşmanları yenemezseniz başarısız sayılacaksınız. Başarıya ulaşmak için birçok kez deneyebilirsiniz.

Ödüller

.....Zindanı her tamamlamada Gizemli Ruh kazanırsınız.
.....Bağla veya Doldur butonuna basarak zindanlarda biriktirdiğiniz Kutsal Kristal Parçalarını harcarsınız ve bunun sonucunda Gizemli Ruhun EXP barını doldurursunuz ve bir sonraki seviyenin bonuslarını almaya hak kazanırsınız.
.....EXP Çubuğu dolduğunda size kalıcı bonuslar verecektir.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi