GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savaş
#1
Savaş

Oyuncu vs Oyuncu - sonra kullanılabilir seviye 10. Cyrodiil yılında mücadele ve yakalama etrafında döner tutar ve onların etrafındaki binaları ve karakollar. Bir tutmak iyi savundu değilse (muhtemel olan - Oyuncular Cyrodiil her yerde vardır.) Bir tutmak oyuncuların küçük bir grup tarafından alınabilir. Ağır savundu edilirse, büyük bir kuvvet gereklidir. Her üç hizipler Up 2000 oyuncu Cyrodiil olabilir (birçok iç alanlar dahil büyüklüğü yaklaşık 27 kilometrekare, budur.) Kampanyası (aşırı nüfus hafifletmek için "alt sunucu" A tür) başına bir seferde.
6 yetenekler herhangi bir zamanda oluklu olabilir. 6. yuva sadece olarak da bilinen Ultimate Nokta adında bir kaynağın belirli bir miktarda, kazandıktan sonra kullanılabilen bir Ultimate Yetenek denilen çok güçlü bir yetenek, için ayrılmıştır Finesse .
Seviye 15 at, Silah Swapping kendi silahları ile birlikte bir oyuncunun aynı anda donatılmış iki farklı yetenek takım var olanak sağlayan kilitsiz. Oyuncu Silah Swapping için ilgili keybind basarak herhangi bir zamanda kendi silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
Kuşatma Silahları  Cyrodiil bir tutmak savunma yok etmek için kullanılır.
İttifak Puan  50 sıralarında bir alternatif ilerleme sistemi vardır. Her rütbe, yeni bir başlık, bir beceri noktası, bazen yeni bir zırh boya ve hizip rütbeleri benzer bir oyuncunun adı etiketi üzerinde yeni bir ittifak simgesi verecektir Morrowind ve Oblivion .
Orada artan yetenek yeterlilik için sekiz sıralarında toplam vardır, ama ikincisi 4 sadece morph sonra elde edilebilir.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi