Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşifler
Keşifler

1.Kısa keşif:adından anlıyacağınız gibi kısa sürer ama titan ve silisyum biraz fazla'da gelebilir,az'da gelebilir.
(Örneğin:250 Toplayici gönderdiniz bin titan 2 bin silisyum gelebilir)
Toplayıcılarınızın ölme riskleri azalır ve kısa keşifte en fazla 5 tane ölebilir.Denendi ve toplayıcı sayınıza göre değişiyor kısa keşif'de toplayıcıların ölme riskleri..
Toplama fabrikasinda böyle yaziyor ve benim yazdiklarimla ayni anlama geliyor otalama kazanım toplayıcı sayısına göre değişiyor.Ben ne yazdığımı iyi biliyorum bana akıl vermeyin.(Yetkili ve görevliler haricindeki kişiler açılan başlıklarda konuyu uzatacak yorumlar yapmayın)
Dikkat: Kısa keşifler saatlik ortalama kazanımı arttırır ve toplayıcıları kaybetme riskini azaltır.

2.Orta keşif:adından anlıyacağınız gibi normal sürer ama titan ve silisyum biraz daha fazla gelir.Kısa keşif'i deniyenler aradaki farkı anlıyacaklardır.
her keşifte bir toplayıcınız ölebilir bunu unutmayın.
Yada 3-5-10 en fazla 20 toplayıcınız ölür.
[Gönderilen toplayıcı sayısına ve şansınıza bağlı burdaki en fazla toplayıcı ölür dersem yanlış bilgi vermek istemem ama biz gene söyliyelim sonra sölemedi olmasın]

3.Uzun keşif:adından anlıyacağınız gibi minimum iki saat süren keşiflerdir.Titan ve silisyum çok fazla gelir.
Çok riskli bir keşiftir.Uzun keşif'de toplayıcılarınızın ölme riski çok fazla 5-10-20-30 en fazla bilinmiyor..
20 tane öldüğü zamanlar oluyor benden tavsiye eğer yüksek levelde değilseniz bu keşif türünü uygulamayın.

Toplama Fabrikasın'da bu 3 keşif seçeneğini görürsünüz.
Önemli!!
Toplayıcı sayısına göre elde edilen kazanç değişir
Örneğin:250 toplayıcı gönderdiniz bu toplayıcılar kısa keşifde 2bin titan 2.5bin silisyum getirebilir bu denenmiştir.Orta keşif'de 100 tane toplayıcı 1.5bin titan 2bin silisyum getirebilirler..
Yanlız şunu sölemekte yarar var uzun keşifi seçmeniz için tek neden 500 toplayıcınız varsa kendiniz 50 tane ölünce uzun keşife yollamıcam derseniz yapabilirsiniz eğer sürekli 10 toplayıcıyı uzun keşife yollarsanız hepside ölebilir 5 taneside ölebilir.
Her keşif'de altın gelebilir.
Toplayıcı sayısına göre değişir..
Bu 3 keşif'de altın kazanabilirsiniz ama bazen gelir bazen gelmez..Şans'tan ibarettir.

------------
Kesin Tercihim: Kısa Keşif
Bazı zamanlardaki tercihim: Orta Keşif
Çok Riskli Tercihim: Uzun Keşif
-------------

Önemli Not!!
Anladığım kadarıyla keşifler sabah daha az sürüyor akşam ve gece daha uzun sürüyor denendi.

2.Önemli Not!!

Toplayıcı gönderirken süre uzunsa mesela kısa keşifde önceden 30dk diyorsa birden 1 saate çıktıysa iptal ederek sürekli en az dakikayı bulmaya çalışın ve bütün keşiflerde deneyin yanlız.Deneme yaptımdan söylüyorum kısa keşifde toplayıcı sayısına göre değişiyor 250 keşifçiniz varsa Min.30-45 arası..

Altın kazanma şansınız keşifçi sayısına göre değişir ve keşif türüne göre.
[Kısa,orta ve uzun]
Ara
Thanks given by:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi