GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eşya ve Depolama
#1
Eşya ve Depolama

Çantanız:

Litos'un farklı yerlerini gezip gördükçe bir çok eşya toplamış olacaksınız.Bir maceracı asla çantasız olmaz.İşte çantanız hakkında bilmeniz gerekenler:
* Çantanız o anda yanınızda taşıdığınız eşyaları gösterir.* Çanta arayüzünde eşyaların bazılarını ekipman olarak kullanabilir bazılarını ise çıkartabilirsiniz bu tamamen size kalmıştır.* İstemediğiniz eşyaları çöp kutusu ikonuna tıklayarak çantanızda yer açabilirsiniz.* Eğer çantanızda çok fazla eşya taşırsanız çok fazla yükünüz olur.
Sizin için kısayollar:

Sağ klik = Bir eşyayı kullanırsınız ya da giyebilirsiniz.
Çift Sol klik = Bİr eşyayı kullanırsınız ya da giyebilirsiniz.
Sol klik+Taşıma=Çantanızdaki başka bir yere eşyaları taşıyabilir+ya da silebilirsiniz.
Shift+Çift Sol Klik=Eşyanızı satabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.
Shift+Çift Sağ Klik=Eşyanızı satabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

Tılsımlama Nedir?

Eşyalar ve silahlar sizin seviyeniz size yetersiz gelmeye başlayabilir.Bu durumda onları tılsımlayarak güçlendirebilirsiniz.Ancak dikkatli olmalısınız bu riskli bir iştir+başarılı olursanız sorun yok ancak başarısız olursanız eşyanız yok olur. Tılsımlamayı Eşya Tılsımlama Parşömeni ile yapabilirsiniz.Ancak iyi düşünün eşyanız yok olursa geri gelemez.

Parçalamak Nedir?

Zanaatiniz için (giysi yapma+zırh yapma) istemediğiniz bir çok eşyayı parçalara ayırabilir ve çıkan kristal vb. materyalleri kullanabilirsiniz.
* Sadece silahlar ve zırhlar parçalara ayrılabilir.* Kristal ve bonus materyaller elde edersiniz.* Parçalamanın küçük bir karşılığı vardır.* Parçalama işlemi için bir satıcıdan bir çözücü madde almanız gerekmektedir.

Zanaat

İyi donanımlı bir gezginin avantajı fazladır.Kendi ekipmanlarınızı ihtiyacınıza göre yapabilir Litos'ta kendi kendinize hayatta kalabilirsiniz.Zanaat sisteminde yapmak istediğiniz zanaatı yapan bir satıcıya gittiğinizde elinizde gerekli plan ve malzeme varsa yapmak istediğiniz eşyayı yapabilirsiniz.Malzemeleri parçalama sonucu+ya da bir satıcıdan satın alarak toplayabilirsiniz.Bazı eşyalar özel malzemeler ister onları nerelerde bulacağınızı bilmelisiniz.

Depolama

Eşyalarınızı bir depo yöneticisine götürerek orada depolayabilirsiniz.Depoladığınız eşyaları o hesabınızdaki tüm karakterleriniz erişebilir.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi