GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KALE KUŞATMASI NEDİR?
#1
KALE KUŞATMASI NEDİR?

Kale kuşatmaları DK Online'da bir güç gösterisidir. Şu anda haritada 6 kale bulunmaktadır.Labonia+ Halland+ Lubdier+ Baston+ Tourhut ve Braden.PvP içerikli kale savunma ve kaleye saldırma mücadeleleri sonucunda kazanan ve kaleyi kontrolü altında tutan birlikler o bölgenin sahibi olur.

Başvuru
Birlikler 4. seviye veya üstü olmalıdır.Birlik liderleri bu süreçte başvurularını bitirmelidir.Herhangi bir başvuruda bulunmayan herhangi bir oyuncu karakter kuşatma sırasında iki takıma da düşman olarak belirir.Kalelerin girişlerinde başvuru yapabileceğiniz NPC'leri bulabilirsiniz.
Katılım
Kuşatma başladığında düşmanlarınızın üstlerinde bıçak işareti belirecektir.Müttefiklerinizin veya dostlarınızın üzerinde bu işaret yoktur.
Saldırı
Saldırı için maksimum bir sayı vardır en fazla 25 birlik saldırı için başvuruda bulunabilir. Siyasi anlayış iktidarın önemli bir parçasıdır bu yüzden dostlarınızı iyi seçmelisiniz.
Savunma
Sadece 7 birlik bir kaleyi savunabilir.Dostların ve müttefiklerin yardımı kale duvarlarından bile güçlü olabilir.
Süre
Her katılımcı için 1 saat 30 dakika vardır.Eğer saldıran birlik süre bitmeden önce kaleyi ele geçirirse süre bitene kadar o kaleyi savunmak zorundadır.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dönüşüm Nedir ? Vincent 0 1,103 18-05-2015, Saat: 15:36
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi