Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle Knight SSS
Battle Knight SSS

Sorun: Hesabıma giriş yapamıyorum.

"Lütfen kontrol edin oturum açma ismi ve sifrenizi for typos
!Her iki alanda da oturum açmanız rica olunur"

Uyarısı geliyor ? Sorun ne ?

Cevap: Ana Sayfadan şifrenizi isteyin.Gelen mailde bilgileriniz yazmakta.Bu bilgilerle beraber oyuna giriş yapmayı deneyin.Yine olmaz ise server operatörüne sorunu iletin.

Sorun: Emirlik kuramıyorum.Neden ?
Cevap: Emirlik kurabilmek için kademe üç olmanız gerekmekte.

Sorun: Savaşı kazandığım hâlde eksi (-) tecrübe puanı alıyorum neden ?
Cevap: Eğer eksi(-) tp (tecrübe puanı) alıyor iseniz kendi levelinizden 2 veya daha düşük levellere saldırıyorsunuz dur.

Sorun: Karşıdakinin 'özelliklerinden' çok daha üstünüm fakat yeniliyorum.Neden ?
Cevap: İlk olarak rakibin silahlarına bakınız.Eğer onlarda da üstünseniz + düeollo sırasında sağlığınız bitmiş olabilir.Veya karma-kader onun daha üstündür.

Sorun: İyi veya kötü olmanın yararı veya zararı var mı ?
Cevap: Hayır + tam olarak yok.Fakat FARKI var. On Yedinci kademeden sonra sadece iyilere/kötülere verilen silahlar var.Karma-kader e göre silahlar veriliyor.

Sorun: İyi/kötü olmak için ne yapmalıyım ?
Cevap: İyi olmak için : negatif (-) karmalara (kötülere) saldırın + şövalyeni nöbet/koruma işine gönder ve de görevlerini aydınlık için yap.
Kötü olmak için : positif (+) karmalara (iyilere) saldırın + şövalyeni hücum/raid işine gönder ve de görevlerini karanlık için yap.

Sorun: X. Server'a üye olamıyorum + neden ?
Cevap: Server doludur.

Sorun: Şövalye resmim niye güzel değil ?
Cevap: Karma-kaderinize göre şövalyenizin resmi değişmekte. İleri ki kademelerde çok güzel şövalye resimleri vardır.

Sorun: Emirliğe resim koyamıyorum.Ne yapmalıyım ?
Cevap: Emirliğinizin ayarlar bölümüne geliniz.Belirlediğiniz resmi + resim bölümüne yapıştırın ve başındaki 'http://' yi silin. Bitmiş' e tıklayın.

Sorun: Ben saldırdığımda 'Saldıranin Zararı: 10 / Savunanın Zararı: 43' diye bir mesaj geliyor.Fakat benim sağlığımdan 43 gidiyor.Neden ?
Cevap: Oyunda tercüme hatası olduğundan yanlış bir tavir kullanılmış.Orayı 'Saldıranın verdiği zarar: 10 / Savunanın verdiği zarar : 43' olarak kabul edin + anlarsınız.

Sorun: Çalışmadan aldığım gümüş + yüksek skor tablosuna yazılmıyor + neden ?
Cevap: Çalışmadan gelen gümüş + yüksek skor tablosuna yazılmaz.

Soru: Mızrak dövüşü ne işe yarar ?
Cevap: Mızrak dövüşü rütbe atlamanıza yarar.Bir çeşit karizmadır. Donzel olabilmek için level 5 teki Donzel'i yenebilmeniz gerek. Şövalye olabilmek için ise level 15 tekini şövalyeyi yenmeniz gerek.

Soru: Gizlenmekteki özelliklerin süreleri ne kadar ?
Cevap: Hepsi 30 Gün.

Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Battle Knight / Karakter Özellikleri Vincent 0 1,280 06-05-2015, Saat: 15:57
Son Yorum: Vincent
  Battle Knight ilginç yöntemler. Vincent 0 1,248 06-05-2015, Saat: 15:50
  Battle Knight (Gameforge) Vincent 0 1,767 21-02-2015, Saat: 20:20

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi