Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klan Savaşları Hakkında.
Klan Savaşları Hakkında.

1. Sistem Hatası (Bug):

Klan savaşları sisteminde bug serbest değildir. Bug oluşumu oyuncularda+ takım üyelerinde ve tabi ki bizler için hayal kırıklığına ve öfkeye sebep olmaktadır.

2. Çok zor:

Sistemi kavramak çok çok zordur. Oyuncular sıklıkla sistemin bir parçasını kavrayamayıp daha sonra yanlış değerlendirmede bulunabiliyorlar. Bu da aslında (bug) hata olmamasına rağmen hata olduğunu düşünmelerine yol açıyor.

3. Ben bir Klan savaşında yer alıyorum. Ama şimdi?

Oyuncular savaşta aktif olarak yer almazlar. Bu oyunun sonunda yapılan hesaplamada da herhangi bir rolleri yoktur bu oyuncu için kulağa pek hoş gelen bir durum değil.

4. Benim Klanım aktif. Ama biz kaybettik!

Klanınız aktif ve koordineli olabilir. Bunun Klan Savaşları için net bir avantajı veya dezavantajı yoktur.

5. Saldıran klan için Her zaman bir avantaj vardır!

Saldıran Klanın paralı askerleri daha önce toplama ve koordinasyon gibi avantajları var.

6.Dengesiz paralı asker sistemi:

Paralı asker sistemi oldukça dengesiz. Az aktif veya inaktif binlerce oyuncu vardır ki+ onların paralı asker işareti asla kaldırılmaz.

Listenin 3. sırasındaki duruma göre saldıran klana müsait binlerce oyuncu var. Aktif veya aktif olmaması fark etmiyor+ ve bu durum klan liderinin ne kadar hızlı klik yapabilmesiyle bağlantılı. Daha hızlı klik yapan kazanıyor..

7.Dengesiz Soğutma Sistemi :

Soğutma sistemini akıllı kullanarak kendilerine saldırmayı imkansız kılarlar. Bu herhangi bir klanın kalelere saldırmasını önler+ kaleler kalıcı güvenlidir.

Alıntı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Klan Nasıl Oluşturabilirim Veya Nasıl Katılabilirim? Vincent 0 1,516 06-05-2015, Saat: 17:22
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi