GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle Knight / Karakter Özellikleri
#1
Battle Knight / Karakter Özellikleri

Dayanıklılık : Dayanaklılık Hasar Gücünüz ile alakalıdır. Arttıracağınız her bir kademe Dayanaklılık Size 0.5 - 0.5 Hasar Gücü kazandıracaktır.

Yetenek : Yetenek Zırh/Koruma ile alakalıdır. Arttıracağınız her bir kademe Yetenek Size 0.5 Zırh/Koruma kazandıracaktır.

Bünye-Yapı : Bünye-Yapı Sizin Hayat Puanınız ile alakalıdır. Arttıracağınız her bir kademe Bünye-Yapı Size 25 Hayat Puanı kazandırır. Hayat Puanı limitiniz sabittir. kademe bastıkça artar. Ancak Savaşlar sonucu azalan Hayat Puanınız Gizlilik Bölümünde Rejenerasyon İksirinizin aktif olup olmamasına bağlı olarak Saat başı Bünye-Yapı Puanınızın Rejenerasyon iksiri aktif ise 0.6 değil ise 0.3 kat sayısı ile orantılı olarak artar.

Şans : Bu oyunun en hassas noktalarından birisi Şans Faktörüdür. Şans Kademeniz Düellolarda Rakibinize Kritik Vuruş yapma Şansınızı etkiler. Şans Kademeniz Rakibinizden ne kadar yüksek ise Kritik Vuruş Şansınız da o kadar Yüksektir. Aynı zamanda yine düellolarda Yan vuruş olarak bahsi geçen Vuruş şeklininde Şans Faktörünüz arttıkça azaldığı görülmüştür. Yine Şans Faktörü Görevlerde Yüksek Ganimet ile gelinmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Aynı level ancak aralarında 20 kademe şans farkı olan iki oyuncu arasında yapılan 1 haftalık görev sonu kazanç incelemesinde Şans faktörü yüksek oyuncunun daha yüksek ganimet kazandığı saptanmıştır.

Saldırı Sanatı : Sizin Saldırı Sanatınız ile Rakibinizin Savunma Sanatı Ters orantılıdır. Sizin Saldırı Sanatınız Rakibinizin Savunma Sanatından ne kadar yüksek ise Saldırınızın engellenmesi Şansı da o kadar düşük olur.

Savunma Sanatı : Sizin Savunma Sanatınız ile Rakibinizin Saldırı Sanatı Ters orantılıdır. Sizin Savunma Sanatınız Rakibinizin Saldırı Sanatından ne kadar yükse ise Rakibinizin Vuruşlarını engellemeniz de Yani Saldırıyı Savunma Şansınızda o kadar yüksek olur.

Hız : Premium üyelere özeldir. Hızınız ne kadar fazla ise bir düelloda ard arda yaptığınız vuruş sayısı da o kadar fazla olur.

Kritik Vuruş : Premium üyelere özeldir. Kritik Vuruş Özelliği Şans ile doğru orantılı ve premium üyelere daha yüksek Hasar verme şansı veren bir özelliktir. Kritik Vuruş ihtimaliniz ne kadar yüksek ise Bir vuruşta verdiğiniz Hasar miktarı da o kadar Yüksektir.

Ateşe Direnme : Premium üyelere özeldir. Ateşe Direnme İhtimaliniz ne kadar yüksekse Ateş hasarı alma ihtimaliniz de o kadar düşük olur.

Buza Direnme : Premium üyelere özeldir. Buza Direnme İhtimaliniz ne kadar yüksekse Buz Hasarı alma ihtimaliniz de o kadar düşük olur.

Şoka Direnme : Premium üyelere özeldir. Şoka Direnme İhtimaliniz ne kadar yüksekse Şok Hasarı alma ihtimaliniz de o kadar düşük olur.

Zehire Direme : Premium üyelere özeldir. Zehire Direnme İhtimaliniz ne kadar yüksekse Zehir Hasarı alma ihtimaliniz de o kadar düşük olur.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Battle Knight SSS Vincent 0 1,536 06-05-2015, Saat: 18:09
Son Yorum: Vincent
  Malikane Nasıl Alırım Ve Özellikleri Vincent 0 1,745 06-05-2015, Saat: 17:17
Son Yorum: Vincent
  Battle Knight ilginç yöntemler. Vincent 0 1,405 06-05-2015, Saat: 15:50
Son Yorum: Vincent
  Battle Knight (Gameforge) Vincent 0 1,977 21-02-2015, Saat: 20:20
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi