Gamerepin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgi Değiştirme Süreci
Bilgi Değiştirme Süreci

Merhaba Uzay Pilotları+

E-posta adresinin doğrulama süreci başarılı bir şekilde kanıtlandıktan sonra+bilgi değiştirme aktif hale getirilmiş olacaktır.Veri değiştirme işlevi ''Hesabım''--> ''Hesap ayarları''sekmeleri altında başarılı bir giriş yapıldıktan sonra kullanılabilir.

1.adım: Bilgi değiştirme sürecini başlatmak için+hesap bilgilerini değiştirme sekmesinde sonraki bölümünü tıklayınız.

2.adım: Veri değiştirme penceresi görünecektir.

3.adım: Buradaki bilgi değiştirmede tüm Bigpoint oyunlarında ki sürece benzer şekilde çalışmaktadır:
Kullanıcı adı değiştir:Yeni kullanıcı adı ve geçerli şifreyi alanına giriniz+değiştir bölümüne tıklayınız.
Şifre değiştir : Yeni şifre alanına; yeni şifreyi onaylama alanına +geçerli şifre alanına bilgileri giriniz+değiştir sekmesini tıklayınız.
E-posta değiştirme : Yeni e-postanızı ve geçerli şifrenizi alanlarına giriniz+değiştir sekmesini tıklayınız.

4.adım: Değiştir sekmesini tıkladıktan sonra bir güvenlik kodu görünür.görüntülenen kodu onaylayınız.

5.adım: Güvenlik kodu başarılı bir şekilde onaylandıktan sonra+bir sistem e-postası onaylanmış e-posta adresinize gönderilecektir.Veri değiştirme sürecini bitirmek için+gönderilen e-posta içerisindeki doğrulama linkini tıklayınız.
Eğer e-postanızı değiştirdiyseniz+iki adet doğrulama e-postası gönderilecektir.ilk e-posta eski e-posta adresinize gönderilecek ve siz içindeki link'i doğruladıktan sonra ikinci e-posta yeni e-posta adresinize gönderilecektir.İkinci eposta içerisindeki doğrulama linkide onaylandıktan sonra+bilgi değiştirme süreci bitirilmiş olacaktır.

Alıntı

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi