GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanatlar
#1
Kanatlar

Kanatlar, Moda Kıyafeti Sistemi, Bu iki sistemin aynı özellikleri vardır. Karakterin dış görüntüsünü değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda bir çok özelliklerini de artırır.1.Kanat parçalarını büyütmek ve sihirli kanatlar iki türdür:

A.....Kanat büyütmek ilk yükleme hediye paketinden kazanılır. Etkinleştirdikten sonra gem seviyesi şartlara vardığında daha yüksek kanat büyütmeyi etkinleştirebilirsiniz. Karakterin 40. Seviyeden sonra tüy gibi hafif olma işlevi açılır. Kutsal kanatların tüy gibi hafifleyerek kanat büyütme özelliğini artırır.
Tavsiye: Şartlar uygun olduğunda oyuna girip ilk yüklemeyi alın. Savaşma gücünüzü çok hızlı bir biçimde artırmakla kalmayıp, aynı zamanda kanatlar sayesinde dış görünümünüzü daha güzel bir hale getirin.
101241auk30mssvqk08q4x.jpg

B.....Sihirli kanatlar dilek havuzundan ve alış veriş merkezinden alınır. Sihirli kanatların özellikleri yetiştirme yöntemiyle artırılabilir. 40. Seviyeye vardıktan sonra “Kutsal Kanatları Tüylendirme” yaparak kanatlarınızı daha güçlü kılabilirsiniz! Fazla sayıda kutsal kanatların savaşma güçleri çakıştırılabilinir. Öneri:Bu tür kanatları kazanmak son derece şansa bağlıdır. Büyük bir bölümü dilek havuzundan şans eseri çıkarak kazanılır. Ruh kutsal kanatları yeni sunucu açıldığında alış veriş merkezinden satın alınabilinir. Fırsatınız olduğunda satın alın. O zaman %90 indirimliydi, son derece hesaplı.2. Moda Kıyafetleri Sistemi: Moda kıyafetleri alış veriş merkezinden veya dilek havuzundan kazanılabilir. Alınan moda kıyafeti ne kadar fazlaysa, gardrop seviyesi o kadar yüksek olur,artırılan özellikler de o kadar fazla olur.
101243fp6e7g8f1iknwhkz.jpg
101249og44ea6lo7loakok.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi