GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parişler ve Başkentler
#1
Parişler ve Başkentler

Dört tür başkent bulunur: Pariş, Vilayet, Eyalet ve Ülke. Pariş Başkentinin ana rolü, parişte bulunan tüm Köyleri geliştirmektir. Pariş Kalesi ayrıca Delegenin başkenti korumasını veya diğer parişlere, AI'ya ve düşman köylere saldırmasını sağlar. Vilayet, eyalet ve ülke başkentleri, pariş köyleri için üretim-geliştirme binaları (Bahçe İşçileri Loncası, vb.) dışında pariş başkentleriyle aynı işlevlere sahiptir Ancak, lider konumda olan oyuncuya normalden çok daha büyük boyutlarda ekstra bir ordu sağlarlar.
Ekranın üstündeki gri açılır menüde oyuncular delegesi oldukları herhangi bir başkentin adının yanında bir yıldız (*) simgesi görür. Bir pariş içinde köy sahibi olanlar, parişin kale, pariş merkezi ve ordu ekranlarını görüntüleyebilir.
Delege, pariş başkenti içinde genellikle pariş içindeki tüm köylerin üretimini arttırmayı hedefleyen çeşitli binalar inşa etmekle sorumludur. Pariş içindeki tüm köyler, elde ettikleri çıkar ve faydaları en yükseğe çıkarmak için başkent binalarını geliştirmeye katkı yapmalıdır. Birçok pariş merkezi binası inşa edilebilmek için en az bir flama gerektirdiğinden Pariş Flamalarınızı korumak son derece önemlidir. Delege ayrıca pariş başkenti kalesi ve birlikleri oluşturmak ve korumakla sorumludur.
Parishcapital.jpgPariş Başkenti.
Countycapital.jpgVilayet Başkenti.
Provincecapital.jpgEyalet Başkenti.
Countrycapital.jpgÜlke Başkenti.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi