GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ordu Binaları.
#1
Ordu Binaları.

Askeri Üs: Askeri üs askerlerin toplandığı alandır. Askerler buradan başka birlik üyelerini desteklemeye, başka köyleri yağmalamaya veya fethetmeye gönderilir.Askeri üs sadece köyün merkezinde ayrılmış olan özel bölgeye kurulabilir.
Tuzakçı: Tuzakçı kurduğu tuzaklarla köyünüzü düşmanlardan korur. Dikkatsiz saldıranlar bu tuzaklar ile yakalanabilir ve esir alınabilirler. Bu tuzaklar sayesinde köyünüzü geçici bir süre içinde olsa saldırılardan koruyabilirsiniz. Sadece Galyalılar tarafından kurulabilir.
Kışla: Kışlada kara birlikleri yetiştirilir. Askerler binanın yapı seviyesi artırıldıkça birlikler daha hızlı yetiştirilirler.
Akademi: Akademide yeni askeri birlikler yetiştirilir. Bu binanın yapı seviyesi ne kadar yüksek olursa askeri birliklerde o kadar iyi yetiştirilirler.
Kahraman Kışlası: Kahraman kışlasında kendinize bir kahraman yetiştirebilirsiniz.Tek ihtiyacınız olan kahraman olarak yetiştirilecek bir asker sahibi olmanız.Bir kahraman için ihtiyacınız olan asker üretimi yapabileceğiniz bir kışla veya ahır.
Zırh Dökümhanesi: Zırh dökümhanesindeki fırınlarda savaşçıların zırhları daha dayanıklı hale getirilir.Bu binanın seviyesi artırıldıkça daha kaliteli zırhlar üretilir. Zırhların daha kısa sürede üretilmesiyle beraber her seviye yükseltiminde köy %1,5 savunma bonusu kazanır. Bu nedenle toplam %30 savunma bonusu kazanabilirsiniz demektir.
Silah Dökümhanesi: Silah dökümhanesinin fırınlarında savaşçıların silahları daha keskin hale getirilir.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hammadde Binaları Vincent 0 1,229 24-04-2015, Saat: 18:13
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi