GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hammadde Binaları
#1
Hammadde Binaları.

Hammadde Deposu: Ham madde deposunda odun, tuğla ve demir depolanır.Deponun seviyesi artırıldıkça kapasiteside artar.20. seviyeden sonra ikinci bir ham madde deposu kurulabilir.
Tahıl Ambarı: Tahıl ambarında tahıllar depolanır.Tahıl ambarının seviyesi artırıldıkça kapasiteside artar.20. seviyeden sonra ikinci bir tahıl ambarı kurulabilir.
Değirmen: Tahıl değirmeninde tahıllar una dönüştürülür.Değirmenin seviyesine göre tahıl üretimi 25%’e kadar yükselir.Demir Dökümhanesi: Demir dökümhanesinde demir madeninden kazanılan demirler işlenir.Demir dökümhanesinin seviyesine göre demir üretimi 25%’e kadar yükselir.
Tuğla Fırını: Tuğla fırınında tuğla üretilir.Tuğla fırınının seviyesine göre tuğla üretimi 25%’e kadar yükselir.
Marangozhane: Marongozhanede oduncunun kestiği odunlar kereste yapılır ve bina yapımında kullanılır. Marangozhanenin seviyesine göre odun üretimi 25%’e kadar yükselir.
Ekmek Fırını: Değirmende üretilen unlar ekmek fırınında pişirilir.Ekmek fırının seviyesine göre tahıl üretimi ve degirmen kapasitesi 50%’e kadar yükselir.
Büyük Tahıl Ambarı: Büyük Tahıl Ambarında köyden gelen tahıl depolanır. Dünya Harikası bulunan köylerde kurulabilir ve tahıl ambarından 3 kat daha fazla kapasiteye sahiptir.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ordu Binaları. Vincent 0 1,176 24-04-2015, Saat: 18:22
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi