GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halk Seçimi.
#1
Halk Seçimi.

Oyunda çok fazla online olamıyorum.Hangi halk?
Arkadaşlar bu durumda Galya halkını seçmeniz en uygunu olacaktır.Çok fazla online olamayacağınız için saldırı almanız çok daha fazladır.Galya halkı, savunmada başarılı olduğu için yeteri kadar savunma askeri basıp, içiniz rahat bir şekilde günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.Oyuna girdiğiniz zaman saldırı yapılmışsa size pek üzülmeyin. Çünkü cermen olsaydınız, inanın daha fazla üzülecektiniz.

Sabırlıyım ve oyunda yeniyim.Hangi halk?
Bu tür oyuncu adaylarının Roma halkını seçmeleri en uygundur.Roma halkı kolay idare edilebilen bir halktır ve saldırı-savunma askerleri eşit güçtedir.Köyünüzde iç ve dış gelişmeler yapabilirsiniz.Roma halkını geliştirene kadar sıkıntı çekebilirsiniz.Bu özellikleri olduğundan dolayı asker maliyetleri diğer ırklara göre oldukça fazladır.Saldırılarda cermenler kadar olmasa bile güçlü bir etki yaratırlar.İyice geliştikten sonra roma halkı size gayet keyifli gelecektir.Daha çabuk nüfus kasmak isteyen oyuncular genellikle roma halkını seçerler.

Oyunu iyice heyecanlı hale getirmek istiyorum oyunun zevki saldırıda!Hangi halk?
Böyle düşünen arkadaşlar için önerim Cermen halkları olacaktır.Cermenler saldırıda gerçekten güçlüdürler.Asker maliyetleri çok ucuz olduğundan düşük nüfuslarda bile yüzlerce asker basabilirsiniz.Oyuna başladığınız anda surunuzu geliştirmenizi tavsiye ederim. Çünkü cermen halkı savunmada oldukça güçsüzdürler.Asker nasıl olsa basarsınız. Siz cermensiniz. Asker bastıktan sonra saldırı almamak için haritanızaki birçok yere saldırı yapın ki gözleri korksun.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi