GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fashion Oyun Kuralları
#1
Fashion Oyun Kuralları

1. Kullanıcı hesabı,
Kullanıcı: Bir kullanıcı hesabı+ kayıt sırasında verilen e-mail adresinin esas sahibine aittir. Diğer kişiler için+ bu kullanıcı hesabının kullanımı yasaklanmıştır.

Hesap devredilmesi: Bir kullanıcı hesabının gönüllü olarak başkasına satılması veya hediye edilmesi de yasaktır.

Multiaccount: Her oyuncunun+ sadece bir hesaba sahip olma hakkı vardır. Birden çok hesabın kullanımı+ hangi sebeplerden dolayı olursa olsun+ yasaktır.
Birden çok oyuncu aynı IP adresi üzerinden (mesela: okul+ yurt+ internet cafe+ aile) oynadığı takdirde+ şüphe halinde+ oyunucu+ bu kullanıcı hesapları ile+ birden çok kişinin oynadığını önceden bildirmek zorundadır. ( support.goodgamestudios.com )

Accountsitting:Bir hesabın aktif olmaması+ hiçbir şekilde bir dezavantaja neden olmayacaktır. Bu sebepten ve ayrıca+ birden çok hesap kullanmama kuralına karşı geldiğinden dolayı+ hesabın devredilmesi de yasaktır.

2. İçerik,
Yasal ve etik olmayan davranışlar:
Yasal ve/veya etik olmayan davranışlar yasaktır. Bu demektir ki +++++grafi+ ayırımcılık+ her türlü politik ve dini aşırılık ve şiddet yanlısı davranışlar kesinlikle yasaktır.

Sorumsuz davranışlara teşvik etmek:
Sorumsuz+tehlikeli+ yasal olmayan veya etik açıdan düşündürücü davranışların teşvik edilmesi ve reklamı yapılması yasaktır.Buna göre+ intihar+ yasal olan ya da olmayan uyuşturucu maddelerinin kullanımı+ kürtaj+ tehlikeli aksiyonlar+ vs. gibi davranışların teşvik edilmesi yasaktır.

İnternet Görgü Kuralları:
Bir metin yazdığınızda+ diğerlerine karşı olan tutumunuzu göz önünde tutunuz ve her zaman seviyeli olunuz. Şayet birisi+seviyeyi düşürecek şekilde hareket etse dahi+ siz seviyenizi yine de koruyun.

Veri Güvenliği:
Diğer kullanıcıları tanıyor olsanız dahi+ başka kişilerin isimlerini+ kullanıcı adlarını+ resimlerini+ kişisel mesajlarını+ e-mail adreslerini+ ikametgahlarını veya başka türlü özel bilgilerini kimseye vermeyiniz. Ayrıca+ Empire ekibi tarafından hiç kimse profilinizde istenilen bilgiler dışında+ özel bilgiler (mesela: şifre) vermenizi istemiyoruz. Bu kurallar veri güvenliği ve sizin kendi güvenliğiniz için öngörülmüştür.

3. Bug kullanımı,
Bugs (Hatalar):
Programlama sırasında yapılan hataların+ size avantaj getirecek şekilde kötüye kullanmanız kesinlikle yasaktır. Bir bug bulunduğu takdirde bu bug'ın bildirilmesi gerekir.

Hacks/Scripts:
Oyunun işlevine+ gelişimine müdahale eden veya edebilecek olan mekanizmaların kullanılması yasaktır. Özellikle+ veri bankasını tarayabilen veya oyun mekanizmalarını başlatan otomatik veya yarı otomatik Scriptlerin kullanımı yasaklanmıştır. Bu kurala uymayan herhangi bir davranış derhal oyundan men edilmeye sebebiyet verecektir. Sunucuda bulunan verileri manipule etmeye çalışmak da aynı şekilde yasaklanmıştır.

4. Sonuçlar,
Bu kurallara karşı gelen her tip davranış+ kullanıcı hesabının menedilmesi ile cezalandırılacaktır.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Good Game Fashion ( Good Game Studios) Vincent 0 2,330 01-03-2015, Saat: 15:41
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi