GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HIZLI GELİŞME YOLLARI
#1
HIZLI GELİŞME YOLLARI

Bigpoint'in bütün oyunlarında ''Parayı veren, düdüğü çalar.'' politikası izleniyor. Fakat Bu oyunda Oyuna para yatırmadan da güçlenmenin bir yolu var. Aynı anda oyuna başlayan iki kişiyi düşünün. Biri oyuna para yatırsın, diğeri yatırmasın. Para yatıran kişi başlangıçta çok hızlı gelişir. Çünkü oyunda çok sık etkinlikler oluyor ve bu etkinlikler oyunun değerli para birimiyle (elmas) satılan ekipmanlar içeriyor. Fakat iki etkinlik arasındaki 1 aylık süre içerisinde para yatırması hiçbir işine yaramaz. Hatta eğer para yatırmayan kişi iyi bir strateji izlerse onu geçebilir. Şimdi size oyunda izleyeceğiniz en faydalı stratejileri anlatacağım. I. strateji ''Ben oyuna para yatırabilirim.'' diyenler için.
II. strateji ise hiç para yatırmadan gelişmek isteyenler için.

I. STRATEJİ
Oyuna girdiğinizde Angaros adlı haritaya kadar yani 8. haritaya kadar bütün görevleri yapın. Görevleri yaparken hiç altınınızı harcamayın. 1.000.000 altınınız olduğunda savaş guleti alın ve içini altınla satılan ekipmanlarla doldurun. Bunun dışında hiç altın veya elmas harcamayın. Angaros'daki görevleri de bitirdiğinizde geride kalan haritaları gezin ve NPC'leri tek vuruşta batırabildiğiniz haritayı bulun. Ardından o haritada gemilere indirim gelene kadar NPC'lerle kasılın. Gemilere indirim geldiğinde elmasınızla ya Fırkateyn yada Büyük Fırkateyn adlı gemileri alın. Ancak B. Fırkateyni almak için biraz para yatırmanız gerekecek. Seçim sizin. Sonra gemilere indirim gelene kadar biriktirdiğiniz altınla aldığınız geminin içine ekipmanlarınızı alın ve görevleri açın. Simgesinde sakallı bir amca olan görev olacak. Onu alın ve yapın. Görev bitince atölye açılacak. Burada aldığınız topları ve zıpkın atarları geliştirebilirsiniz. Atölye açılınca geriye kalan bütün sınırlı PvP haritalarındaki görevleri bitirin. Tekrar gerideki haritaları gezip NPC'leri tek atışta indirdiğiniz haritayı bulun ve altın biriktirin. İlk etkinlik gelince yeterli elmas için para yatırın ve bütün etkinlik ürünlerini geminize takın. (Toplar ve zıpkın atarlar hariç) Son olarak 150 elmas ile alınan zıpkın atarlarla geminizin zıpkın atar kapasitesini doldurun. Bütün bu süreç içinde bunları yaparken kendinize iyi bir birlik de arayın ve KuruKafa puanı kasın. Kazandığınız bütün kuru kafalarla Büyük Savaşçı denen topu alın. Temel eğitimlerle atölyenizi 5. seviyeye getirdikten sonra aldığınız topları geliştirin. Eğer yeterli hammadde yoksa aldığınız zıpkın atarları geliştirin.

II. STRATEJİ
Aynı şekilde siz de oyuna girdiğinizde Angaros adlı haritaya kadar yani 8. haritaya kadar bütün görevleri yapın. Görevleri yaparken hiç altınınızı harcamayın. 1.000.000 altınınız olduğunda savaş guleti alın ve içini altınla satılan ekipmanlarla doldurun. Bunun dışında hiç altın veya elmas harcamayın. Angaros'daki görevleri de bitirdiğinizde geride kalan haritaları gezin ve NPC'leri tek vuruşta batırabildiğiniz haritayı bulun. Orada durmadan altın biriktirin. Fakat aynı zamanda Kurukafa kazanmaya ve serverda bulunan birlikleri araştırın. Kurukafalarınız 500 olduğunda Pirana adlı gemiyi alın ve tekrar kurukafa biriktirip içini kurukafa ile alınan ekipmanlarla doldurun. Doldurduktan sonra kuru kafa kasmanıza gerek yok ama kurukafanız biriktikçe Büyük Savaşçılardan alın. Ardında sizde Yaşlı adam simgeli görevi yapıp atölyenizi açın ve 5. seviyeye getirin. Şimdi araştırdığınız birliklerden size göre en uygun olanına girin. Girdiğiniz birliğin bir TS adresi olduğuna dikkat edin. Çünkü TS ile durmadan diyalog içinde olmalısınız. Onlar daha eski oyuncu olduğundan sıradaki etkinliğin ne olduğunu ve nasıl hazırlanması gerekildiğini bilir. Etkinliklerin sırası hiç değişmez. Her sene aynı sırayla tekrarlanırlar. Birliğe girdikten sonra size sıradaki etkinlik için hazırlanmanızda yardımcı olmalarını isteyin. Etkinlik gelince hemen elmasınızı harcamayın. Birliğinizdekilerin size arenada yardımcı olup olmayacağını öğrenin. Ben şimdiye kadar hiç yardımcı olmayan bir birlik görmedim.  Ama eğer size arenada sonraki sezon yardım edeceklerini söylerlerse etkinlik ekipmanlarını elmasınızla alın. Eğer bu sezon yardım ederlerse de elmasınızı biriktirmeye devam edin ve arena yaptıkça açılan ürünleri alın. Hatta biraz daha sabredin, elmasınızı harcamayın ve gladyatör alın.

Her iki stratejide de bir alternatif daha var. Eğer girdiğiniz birlik ay sonunda ilk 10 da ise Paladin denilen gemiyi alabilirsiniz.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi