GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mynet Oyun Paketleri (Mynet)
#1
Mynet Oyun Paketleri (Mynet)

super-karizmatik-640-360-640x360.jpg

Günümüzde interneti hayatımızın her alanından kullandığımız gibi eğlence alanından kullanmaya başladık. Birçok insan internette ki eğlence araçları ile vakit geçirmeye başladı. Mynet te bunlardan biri. Aramızdaki birçok insan bir vakit Mynet deki oyun paketleri ile oyun oynamış ve eğlenmiştir. Halen de Mynet  İnternet vasıtasıyla iyi bir vakit geçirme eğlence vasıtasıdır. Mynet’ in oyun sistemine giriş yapan oyuncular sitede mevcut bütün oyunlara ulaşabilir, eğer arkadaşları bu oyunlar içinde ise onları görebilir, Onlara katılabilir ve onlarla sohbet de edebilir.

vip-oda-paketi.jpg

sosyal-paket.jpg

super-paket.jpg

Mynet oyun paketlerine sahipseniz  üyeliğini  Mynet in ilgili alanlarından aktif ederek, sistemin çoklu oyun oynama özelliklerini de açabilmekteler. Mynet‘ in oyunları içinde birçok oyun var. Bunlar arasında kâğıt, masa ve sosyal oyunlar bulunmakta. Mynet sisteminde oyun oynayanlar bilir ilk önceleri tavla , batak ve okey gibi  basit oyunlar vardı. Daha sonraları Mynet oyun bünyesine kapsamı geniş ve 3 boyutlu oyunları da kattı. Böylelikle Mynet hem kapsamındaki oyun sayısını arttırdı, hem de kullanıcı sayısını büyük oranda artırdı. Mynet oyun sisteminde bazı yenlikler de yaptı. Mesela bunlar, oyun oynanan odalar içinde özel yazı renginin ve resimlerin olması. Bu şekilde Mynet oyun oynayanlar açısından fark yarattı.
Mynet oyun paketleri belirlenen süre boyunca kullanılır. Sistem oyuncuların gereksinimleri kadar paket almalarına imkan vermektedir. Ayrıca bir satış politikası olarak oyuncular uzun süreli kartları uygun fiyatlara alabilirler.
Oyunun Adresi : http://oyun.mynet.com/abonelik.asp

oyunparam_2011-08-11_709.png
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi