GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monkey King Online (R2 Games)
#1
Monkey King Online (R2 Games)

[monkey]_wallpaper2.jpg

Oyun fantastik yapıda R2 Games firması yapımıdır. Oyunda Çin destanı temel olarak alınmıştır. Tarayıcı üzerinden oynanan MMORPG türünde bir oyundur. Oyunu oynamak için oyunun indirilmesini ya da program indirilmesi gerekmez. Oyunda barışı hakim kılmak için savaşıyorsunuz.

[monkey]_wallpaper3.jpg

Amaç bulunduğunuz dünyaya barışı getirmek. Oyuna karakterinizi belirlemekle başlıyorsunuz. Oyunda dört çeşit  her birinin kendine özgü özellikleri olan karakter bulunuyor. Bunlardan birini seçiyorsunuz.

[monkey]_wallpaper1.jpg

Oyundaki karakterler Fox, Maymun, Boğa ve demir yelpazedir. Fox kurnazdır, saldırısı güçlüdür, büyü yapabilir ve kendine has bir kılıç kullanır. Maymun’ da kara ejderha dalgası, çarpık evren, kızıl bulut ve iblise boyun eğdirme özellikleri vardır. Boğa saldırısı çok güçlü, dayanaklı ve acımasızdır.Savaş baltası kullanır.

Monkey-King-Online_2_Combat.jpg

attachment.php?attachmentid=97140&d=1406794763

Demir yelpaze doğuştan büyücüsüdür. Kullandığı etkili silah thyrosdur. Oyunda karşınıza çıkan bütün yaratıkları öldürerek ilerliyor ve seviye geçiyorsunuz. Oyunda bulunan eşyaların önemi büyük, çümkü karakterinizi geliştiriyor ve güçünüzü artırıyor.

the-monkey-king-en-iyi-online-oyun-www.bilmert.com.png

Oyunu ister tek olarak ister arkadaşlarınız ya da online olan diğer oyuncularla oynayabilirsiniz. Oyunun bir büyük özelliği var. Bu özellik Auto Path ve AFK özellikleri. Oyunun bu özelliği sayesinde sistem sizin yerinize geçerek sizin verdiğiniz direktiflere uyarak oyunu sürdürüyor.

[monkey]character%20bio%20%E2%80%93%20fox.jpg

Oyunun Adresi : http://trmko.r2games.com/
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi