GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Good Game Poker (Good Game Studios)
#1
Good Game Poker (Good Game Studios)

goodgame_poker_titlescreen_800x600.jpg
Oyun bir poker oynama oyunu. Oyun Türkçe olarak desteklenmektedir. Pokeri seven oyuncular bu oyunu zevkle oynayabilirler. Oyun ücretsiz olup tarayıcı üzerinden oynanabilir. Oyunu sitesinden üye olarak oynayabilirsiniz. Oyuna ilk girdiğinizde önce karakter belirliyorsunuz. Pokeri bilen oyun severler  bu oyunu rahatlıkla, bilmeyenler yada az bilenler oyun başında verilen kısa öğretici bilgilerle kısa sürede oyunu öğrenebilirler.

goodgame-poker.jpg

Good Game Poker de sanal paralar kullanılmakta. Oyuna ilk giriş yaptığınızda oyunda olan poker masalarından birine giriş yapabilirsiniz. Oyunda yeni olduğunuz paranız az olduğu için küçük masalara giriş yaparak oyuna başlamalısınız
.

goodgame-poker_3_big.jpg

Daha sonra paranız büyüdükçe büyük masalara giriş yaparak oyuna devam edebilirsiniz. Tabi bu arada karakterinizde gelişmiş oluyor, hem de deneyim kazanmış oluyorsunuz. Oyun online olduğu için dünya üzerinde milyonlarca oyuncu ile poker oynayabilirsiniz. Ayrıca masa açarak arkadaşlarınızla da poker oynayabiliriniz. Oyun içinde düzenlenen turnuvalara da katılabilirsiniz.
goodgame_poker_turnaj.jpg

Oyun bir poker oyunu olduğu için bir poker masasında yapılması gereken her türlü oyunsal taktiği yapabilirsiniz. Oyunda sohbet bölümü de var. Bu bölümden arkadaşlarınızla ya da poker oynadığız kişilerle sohbet yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza oyun içinde hediyeler göndererek puan kazabilirsiniz. Poker oynamayı seviyorsanız bu oyun tam size göre.
Oyunun Adresi : http://poker.goodgamestudios.com/

goodgamepoker.png
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi