GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Oyuncular İçin Başlangıç Tavsiyeleri
#1
Yeni Oyuncular İçin Başlangıç Tavsiyeleri

Oyun başlangıcında 1. seviye kasa + 1 Adet goblin vermektedir.

Bizim amacımız ilk olarak yaratıklarımızı arttırmak olmaktadır.Bunun için oyuna girdikten sonra (Görevler harici) ilk yapacağımız şey Taverna ve Batakhane olmalıdır. Bunlar işlerimizi çabuk + yağmalarımızı güçlü yapmamızı sağlayacaktır.Daha sonra Taverna ve Batakhane'yi geliştirmek işimize yarayacaktır.

Taverna ve Batakhane hazır olduğunda el işi sekmesinden Warlock Yatağı ve Sert Yatak Minderi almamız Warlock ve Orkları zindanımıza çekecektir.

Çalışıyorlar ama Neden ?

Herkes gibi yiyecek ve para için. Oyun içinde belli sürelerle ödeme günleri olur. Ödeme günlerinde belli miktar "Altın ve Yiyecek" eksilir. Eğer yaratıkların aç kalırsa farklı diyarlara gidebilirler.

Zindanına İsim Koy,

Herkes gibi bizimde bir tarzımız var ve Herkes gibi bizimde adımız var zindanımızın ismi neden olmasın ? Zindanımıza isim vermek için yapacağımız şey çok basit yukarıda zindan yazan kısmın yanında olan "Text" işaretine tıklamak. Sonra zindanımıza yakışır bir isim verebiliriz.

Daha Teknolojik.

Kim teknolojik olmak istemez ki ?? Bizde bu yüzden araştırma yapmalıyız. Peki araştırmayı nasıl yaparız ? Oyuna girdikten sonra sağ taraftaki menüde 5. kısım araştırma menüsüdür. Araştırma için lazım olan şey "Araştırma" puanıdır. Araştırma puanı kazanmak için bize lazım olan şey Kütüphane ve Warlock'lardır. Kütüphaneniz ve Warlock larınız varsa sizin teknolojinizi engelleyecek tek şey zamandır.

Oyun İçinde Ticaret Yapın.

Oyun içinde ticaret yapmak oldukça kolaydır. Oyun içinde sağ taraftaki menüde 3. kısım "Market&Postane"dir. Tıkladığımızda özel mesajlarımızı görebiliriz. "Yerel Market"e tıklayarak aradığımız ürünü bulmamız gayet kolaydır. İstersek kendi malımızıda ekleyebiliriz. "Mal Sun" sekmesiyle artık bizde yerel pazara açılabilir tüccarlık yapabiliriz.

Ham maddelerle Daha Zor,

Oyunda istediklerimiz sadece altınla olmuyor gerekli hammaddelere de ihtiyacımız oluyor. Bu tip ihtiyaçlarımız madenlerle karşılayabiliriz. Madenleri işlemek için tek yapmamız gereken Maden' e tıklayıp aktif etmek. İstersek yağmayla hammadde ele geçirmemizde mümkün tabi.

Yağmayla daha da heyecanlı.

Oyun içinde çeşitli düşmanlar edinebilir köy basabiliriz ama Dikkatli olmakta fayda var Yanlış bir saldırı tüm Yaratıklarımızı öldürebilir. Yağmanın yararları ise Saldırganlık puanı artması ve hammadde - altın gibi konularda cömert olmasıdır

Aman Taşmasın.

Çıkardığımız tüm maddeler gökte birikmiyor tabiki bir depomuz var. Deponun doluluğu halinde daha fazla hammadde depolamamız mümkün değil bu yüzden hammedeleri ne eksik ne de fazla depo etmemeliyiz.

Canavarlarını Eğitmeyi Unutma.

Her şey gibi yaratıkların da eğitime ihtiyacı var. Fakat bu eğitim biraz farklı . Bu eğitim sonucunda eğitimi sağlıkları vb. artar. Güçlü bir yağma için güçlü bir yaratık şarttır.

Atölye ve Demir Ocakları.

Oyun içinde atölye ve demir ocaklarımız mevcuttur.Bunlarla el işi yapmamız daha da kolaylaşır. !Dikkat: Demir ocağı yapımı içn 3.Seviye atölye şarttır.

Madenler.

Oyunda istediğimiz herşeyin altınla olmadığını öğrendik peki diğer ihtiyaçları nereden çıkarabiliriz ?? Tabiki de madenler den. Oyuna farklı bir haz katan madenleri goblinlerle aktif edebiliriz.
 
Alıntı
  


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oynamak için neye ihtiyacım var? Vincent 0 1,530 13-04-2015, Saat: 19:22
Son Yorum: Vincent

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi