GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görev.
#1
Görev.

Oyun içindeki görevler Ana Görevler+ Ek Görevler+ Rutin Görevler+ Birlik Görevleridir. Görevlerin ödülleri görevin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Oyuncunun seviyesine göre görevler belirlenmiştir. Seviyeniz arttıkça aldığınız görevlerin zorluk derecesi de artar. Oyuncular bazı görevleri Birliği veya Grubu ile yapmak zorundadır. Böylece oyuncular arasındaki iletişim ve dostluk bağı da güçlenir. Diğer oyuncularla birlikte yapılan görevlerde üstün başarılar elde edilebilir.

Görev Çeşitleri ve Ayrımı,

Ana Görevler,
Oyunun hikayesini oluşturan ana görevlerdir+ oyunun başından sonuna kadar oyuncuların gelişimine eşlik eder+ 1. Seviyeden 70. Seviyeye kadar seviyelere uygun ekipmanlar ve silahlar kazanılabilir.

Ana Görevler Oyuncunun Asıl Görevleridir.

İlk Aşama: Hikayenin basitçe bir tanıtımını içerir+ oyuncuların Kung Fu dünyasına alışmasına yardımcı olurlar.

Orta Aşama: Oyuncuların oyuna alışmalarını sağlayan görevlerdir+ bu bölüm görevlerinde daha çok hediye kazanılır.

İleri Aşama: Yüksek seviyeli görevlerdir+ çok yüksek miktarda hediyeler kazanılır+ oyuncular karakterlerini güçlendirerek en güçlü olma yarışına girerler.

Ek Görevler,
Oyun hikayesinin yan görevlerini barındırır+ ana hikayeyi destekleyen görevlerdir+ oyuncular bu görevleri yaparak ana görevlerden farklı olarak ödüller kazanırlar+ görevleri kabul edip tamamlamak oyuncuların zevkine kalmış bir şeydir+ 1. Seviyeden 70. Seviyeye kadar görevler giderek zorlaşır ve daha zor görevlerden daha çok kazanç elde edilir.

Rutin Görevler,
Oyuncular oyundaki görev veren NPC’lerden değişik seviyelerde görevler alabilirler+ yapılan görevin sayısına göre oyuncular daha fazla kazanç elde ederler+ ayrıca görevlerden nadir bulunan ekipmanlar elde edebilirler.

Birlik Görevleri,
Bu görevler birlik tarafından verilir+ birliğe katılarak bu görevler alınabilir+ her görev tamamlanışında Birlik Katkısı artar+ Birlik Katkısı arttıkça Birlik seviyesi de yükselir+ böylece birlik daha da güçlenir.
Oyuncu her seferinde sadece 1 Birlik Görevi alabilir+ görev tamamlandıktan sonra bir başkası alınabilir.
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi