GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Oyun Kartı (Facebook Game Card)
#1
Facebook Oyun Kartı (Facebook Game Card)

facebook-oyun-kart%C4%B1.jpg

İnternet günümüzde çok yayılmış durumda ve hali ile kullanıcı sayısı da hayli artmış durumda. Hal böyle olunca da sosyal paylaşım siteleri de kullanıcıların en çok uğradıkları siteler oluyorlar. İnsanlar boş zamanlarını geçirmek, bilgi alış-verişinde bulunmak, oyun oynamak için bu tür siteleri çok sık kullanıyorlar. Bu sitelerin içinde en çok kullanılanları zirvede facebook olmak üzere, twitter ve instagram. Facebook kendini zaman içinde geliştirdi ve site içinde oyun oynatmaya da başladı.

candy-crush.jpg

Hergün binlerce ve hatta milyonlarca insan  facebook ta tek veya arkadaşları ile oyun oynuyor. Facebookta bulunan arkadaş listesine ekli arkadaşlarınızla oyun oynayabilmenizde bu durumu etkileyen önemli bir etken. Facebook ta oynanan çok sayıda farklı oyun türü vardı ve hala var. Bu oyunlardan bazıları oyuncular tarafından çok oynandı ve çok tutuldu. Mesela, Çiftlik oyunları, akvaryum oyunları, şehir kurma oyunları bunlardan bazıları.  Bu oyunlarda gelişme belli bir zaman alıyor. Bu zamanı bu oyunlara ayırmadan oyun içinde gelişmeniz olanaksız gibi bir şey. İşte tam burada facebook un kredi sistemi oyuncuların önüne geliyor. Oyuncular facebook oyun kartı adındaki kartı alarak gelişmelerini hızlandırıyor ve oyunda yarış halinde oldukları rakiplerini geride bırakabiliyor.

facebook-oyunlari-02.jpg

Bu kart oyunculara büyük avantajlar sunan kredi sistemine dahil bir kart. Oyuncular bu kartı istedikleri sitelerden alarak facebook ta oyun içinde kullanıyorlar. Bu kartlar tek kullanımlık pin kodlarıdır. Kartınızda ne kadar bakiye varsa, size o kadar  facebook kredisi verilmekte. Oyuncular oyun içinde uzun zaman geçirerek veya oyun içinde başka faktörlerden elde edecekleri başarıları bu krediler sayesinde kısa zamanda elde edebiliyorlar. Oyuncular bir anlamda emekle değil, para ile başarıyı satın almış oluyorlar. Oyunların yapmış olduğu bağımlılık ve bu kartların ücretlerinin düşük-küçük miktarlar olması insanların bu oyunlar için bu tür ödemeler yapmalarına neden oluyor.
Facebook Oyun Kartı Adresi : https://tr-tr.facebook.com/help/448687521818523/

10346199_741650592577752_5396276546527700215_n.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi