GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vücut.
#1
Vücut.

Kung Fu’ nun en büyük faydalarından biri güçlü ve sağlıklı vücuda sahip olmak, dövüş sanatları öğrenen kişilerin vücutları büyük acılara ve zorluklara dayanabilir. Kung Fu’nun Vücut sistemi de, oyuncuların sürekli kendilerini geliştirebilmelerine ve giderek güçlenmelerine olanak sağlar.

20131212163024_79729.jpg

Kung Fu’da Vucüt 8 seviyeye ayrılır. Kung Fu’da vücut geliştirmek ve zorluk kırmak için pek çok yöntem bulunur. BOSS öldürerek düşen itemleri kullanmanız gerekmektedir. Böylece Vücut zorluğu kırma ve vücut geliştirme işlemi gerçekleştirilebilir. İhtiyacınız olan itemleri başka oyunculardan satın alarak da işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde geliştirme işlemini yapabilirsiniz.

20131212163050_96628.jpg

Farklı seviyelerdeki güçlendirmeler, oyunculara farklı özellikler kazandırır. Mesela Vücut “Ölümcül Alan” seviyesindeyken 1 tane Geyik Boynuzu kullanarak 20 Hp, 3 saldırı ve 1 defans kazanılır. Farklı canavarlardan düşen itemler farklı özellikleri güçlendirir. Vücut geliştirme sistem hem çok kolay hemde etkisi çok yüksek bir sistemdir. Vücut özelliklerini geliştirerek daha güçlü bir savaşçı olabilirsiniz.

Kung Fu’nun Vücut sisteminin oyun içindeki etkisi çok büyüktür. Eğer kısa sürede Vücut özelliklerini geliştirmeyi başarabilirseniz, diğer oyuncularla aranızda büyük bir güç farkı meydana gelecektir. Daha ne duruyorsun? kung Fu’da en güçlü olmaya hazır mısın?
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi