GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şehir Kuşatma Savaşı.
#1
Şehir Kuşatma Savaşı.

20140318190912_52842.jpg

Kanlı bir Cerasus Savaşı ve binlerce güçlü savaşçı. Bu savaşın en güçlüsü Cerasus Şehrinin Lordu olacak! Her serverda sadece 1 oyuncu bu şerefe erişebilecek, kanlı bir savaşa hazır olun! Oyunun en iyi ünvânı seni bekliyor! Peki efsanevi ekipmanları ne dersin? Bunların hepsi heyecan dolu Kung Fu dünyasında!

1.Başvuru
Başvuru Aşamaları: Sadece Birlik Başkanları Şehir Kuşatması için başvuruda bulunabilir; gerekli ekipmanlar hazırlandıktan sonra başvuru işlemi tamamlanabilir. Başvuru için Birlik- Cerasusa Özgü-Şehir Kuşatmasına Başvur sekmelerine tıklamanız gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekenler: Katkı Deposu-Başkan Simgesi

Standart İşlem Sırası: Başarılı bir şekilde başvuru yapıldıktan sonra her Çarşamba akşam 20:00’da Şehir Kuşatması Savaşı başlar. (Dikkat: Başvurular Çarşambadan önce yapılmalıdır, eğer Çarşamba günü başvuru yapılırsa bir sonraki haftaki savaşa katılınabilir. Eğer kimse başvuru yapmadıysa o hafta Şehir Kuşatması Savaş açılmaz ve Lord ünvanı boş kalır.) Savaştan önce kendi birlik üyelerinizi organize edip savaştan önce hazır olunuz.
Dikkat: Server açıldıktan 12 gün sonra Kuşatma Savaşı başvurusu yapılabilir.

2.Savaş Haritasına Geçiş; Gizli Ejderha
Sadece Şehir Kuşatma Savaşı esnasında Cerasus Şehrindeki Transfer Noktasından Gizli Ejderha haritasına geçiş yapılabilir.

20140318191109_50499.jpg

3.Gizli Ejderha
Gizli Ejderha haritasının bölümleri: Kılıç Platformu, Saldıran Tarafın Bölgesi, Savunan Tarafın Bölgesi.
Kılıç Platformu: Gizli Ejderha haritasının en önemli platformalarından birisidir, sadece güçlü savaşçıların ayakta kalabildiği burada yer almak için savaşçılar çok uzun süren mücadeleler verirler.
Saldıran Tarafın Bölgesi: Şehir Kuşatma Savaşına başvurulduktan sonra ve oyuncular öldükten sonra burada tekrardan canlanırlar (Oyuncu adları kırmızı renktedir)
Savunan Tarafın Bölgesi: Şehir Kuşatma Savaşına başvurulduktan sonra ve oyuncular öldükten sonra burada tekrardan canlanırlar (Oyuncu adları koyu mavidir)
Ayrıca: Başvuru yapmamış birlikler ve birliği olmayanlarda savaşa katılabilir, ancak orta grupta yer alırlar, orta gruptakiler de savaşa katılabilirler, ama bazı bölümlere katılamazlar, öldükten sonra ise Saldıran Tarafın Bölgesinde tekrardan canlanırlar. (Oyuncu adları turuncu renktedir)

4.Saldıran ve Savunan Tarafın Yeniden Canlanma Şartları
1.Başvuru yapan birliğin birlik başkanı Uçan Ejderha’yı ele geçirdikten sonra saldıran taraf olur ve Saldıran Taraf Bölgesini kullanırlar.
2.Uçan Ejderha’yı taşıyan Birlik Başkanı öldükten sonra Uçan Ejderha sahipsiz konuma düşer ve Kılıç Platformuna döner. Bu sürede savunan taraf hâlâ savunan taraf olarak kalmaya devam eder.
3.Uçan Ejderha sahipsiz durumdayken, saldıran taraf olarak başvuruda bulunan birlik Saldıran Tarafın Bölgesini, diğer birlik ise Savunan Tarafın Bölgesini kullanır. Orta gruptakiler ve birliği olmayanlar ise Saldıran Tarafın Bölgesinden faydalanırlar.
4.Eğer Saldıran veya Savunan Tarafın Bölgesinde bir oyuncu ölürse, o oyuncu Cerasus Şehrinde canlanır. Sadece Saldıran veya Savunan Tarafın Bölgesi dışında öldürülen oyuncular bu bölgelerde tekrardan canlanabilir.
Dikkat: Gizli Ejderha’da Gül kullanarak başka yerde canlanılamaz.

5.Zafer Şartları
1.Gizli Ejderha haritasındaki Kılıç Platformundan Uçan Ejderha’yı çıkartarak (Sadece savaşa katılan birlik başkanları çıkartabilir, başka üyeler çıkartamaz)
2.Kılıç çıkartıldıktan sonra, 20 dakika kılıç birinde kalırsa kılıç sürekli o kişiye ait olur (Kuşatma Savaşı erken bittiği takdirde, kılıca sahip olan birlik başkanının birliği savaşın galibi olur), (Kılıca sahip olan kişi öldürüldüğünde veya kılıca sahip olan kişi hat, harita değiştirince veya oyundan düşerse Uçan Ejderha Kılıç Platformuna geri döner), (Uçan Ejderha Kılıç Platformuna geri döndükten sonra zaman sıfırlanır, tekrardan çıkartıldıktan sonra zaman başlar)
3.Eğer kılıcın sahibi sürekli değiştirse, Kuşatma Savaşının bittiği zaman (saat 21:00) kılıcı elinde bulunduran birlik başkanının birliği savaşın galibi sayılır. Eğer savaş bittiğinde kimse kılıca sahip değilse, saldıran taraf zafer elde etmez ancak savun an taraf şehrin kontrolünü kaybeder.

6.Savaşın Ödülleri
1.Şehir Kuşatması sırasında, Gizli Ejderha haritasında bulunanlar ölünce veya düşman öldürünce iki kat şöhret kazanıp kaybederler.
2.Şöhret ve Exp kazanım ve kayıpları, savaş bittikten sonra hesaplanır.
Dikkat: Bu ödülleri sadece 60 seviye üstü olan ve Gizli Ejderha haritasında en az 20 dakika online kalan oyuncular alabilir.

20140318191131_18691.jpg

7.Şehir İşgali ve Avantajları
1.Birlik İçi Görevlerin Cerasus Kenti Görevlerindeki Karşılığı
Birlik Başkanı = Cerasus Lordu
Başkan Yardımcısı = Şehir Lordu
Baş Aza = Mareşal
Aza 1 = Baş Hakim
Aza 2 = Lojistik Sorumlusu
2.Birlik Ödülleri
1.Birlik Başkanı Cerasus Lordunun özel silahını kazanır: Uçan Ejderha (Cerasus Lordu olduktan sonra, Birlik Başkanlığı devredilemez)
2.Birlik üyeleri %20 fazladan exp kasabilir ve %5 daha hızlı meditasyon yapabilir.
Dikkat: Sadece o birlikte en az 5 gün süreyle bulunan üyeler bu özelliklerden faydalanabilir.
3.Birlik başkanı Cerasus Şehrinin vergilerini düzenleyebilir, aynı zamanda vergileri toplayabilir.
4.Birlik görevlileri her gün ücretsiz Mor Fındık kazanırlar.
Cerasus Lordu: Her gün 6 fındık
Şehir Lordu: Her gün 2 fındık
Mareşal: Her gün 1 fındık
Baş Hakim: Her gün 1 fındık
Lojistik Sorumlusu: Her gün 1 fındık

20140318191159_13985.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi