GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
City of Steam (Cos Arkadia)
#1
City of Steam (Cos Arkadia)

City%20of%20Steam%20Arkadia.png

Tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar günümüzde çok revaçta ve hızla yayılmakta. Çok sayıda oyun sever bu tarayıcılar üzerinden oyun oynamaktalar. Bu şekilde oyun oynamanın bir de adaletli  bir yönü var.

city-of-steam-02.jpg

Çünkü bu oyunlarda sisteme dair bir dosya bulunmadığından oyunda hile yapmak ta olanaksız.  Dolayısıyla oyun ortamı oyuncular açısından adil oluyor. Bu oyunda MMO stilinde olan ve bu şekil oynanan oyunlardan sadece bir tanesi.

City-of-Steam--Killing-the-unkillable-boss.jpg

Oyunu oynamak için bilgisayarınızın yüksek bir donanım da olmasına gerek olmadığı gibi hiçbir yükleme yapmanıza da gerek yok. Oyunun kendi sitesine girip üyelik işlemlerini bitirdikten sonra rahat ve kolay bir şekilde oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz.

city-of-steam-03.jpg

Oyun Türkçe olarak desteklenmiyor. Oyun Dubai li bir firmanın imalatı. Oyun 3D Unity motorunu kullanılıyor. Oyun bulunan kullanılan haritalar gayet büyük. Oyunun diğer tarayıcılar üzerinden oynanan oyunlardan daha ileri de olan bir özelliği var.

city-of-steam-arkadia-launch.jpg

Bu özellik de oyunun gayet güzel ve kaliteli bir şekilde oluşturulmuş 3 boyutlu görünümü. Oyunun  grafik kalitesi her anlamda oldukça yeterlidir.

City-of-Steam--Vanquish-vs-Autocombat-co...-AFTER.jpg

Oyunu oynarken oyun içindeki şehirler gelişmiş binalardan kurulmuş. Oyun içinde ister tek olarak, ister ekip halinde ilerlemek mümkün.

maxresdefault.jpg

Bu oyunu oynarken seçmiş olduğunuz karakterinizin özellikleri, silahları ve sizin yetenekleriniz hayatta kalmanız için önemli. O yüzden seçim yaparken kendiniz açısından en doğru seçimi yapmaya çalışın

Oyunun Adresi : http://www.cityofsteam.com/

20141203234254_84864.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi