GamerepinKonuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Need For Speed World (EA Games)
#1
Need For Speed World  (EA Games)

need_for_speed_world.jpg

Oyun araba yarışlarının ilk örneklerinden. 1994 yılında yayın hayatına başladı. Electronic Arts tarafından hazırlanmıştır.

need-for-speed-world-4.png

Oyun uzun yıllardır bu tür oyunları sevenlere hız ve eğlence dolayısıyla da adrenalin yaşatmış ve yaşatmaya devam etmektedir.


games_widewallpaper_need-for-speed-world_79428.jpg

Oyunda serilerinde sayısız farklı araç mevcuttur. Oyuncular farklı konularda bu araçları kullanmakta ve yarışmaktadırlar.

453419-need-for-speed-world-windows-scre...gh-the.jpg

Oyunun serileri kendi alanında en çok satan olmuşlardır.  Free to Play sistemi üzerinden yani ücretsiz olarak oynanan oyunlara olan talepi dikkate alan firma yetkileri Need For Speed World ile bu talepe cevap vermişlerdir. Oyun 2010 yılında kullanıma açıldı.

03-28-2011_need-for-speed-world_team-escape_2.jpg

Açılır açılmaz kısa bir sürede bütün dünya üzerinde milyonlara ulaşan oyuncu kitlesine ulaştı. Şu anda de oyun kendi alanının en gözde oyunlarındandır.


image002-620x.jpg

Temel yapı olarak daha  önce ki serilere belli oranda benzeyen Oyun, yasadışı sokak yarışları, polislerden kurtulmaya çalışma vb. söz konusu heyecanlı aktiviteler içermekte. Oyun gayet ayrıntı bir oyundur. Kendi içinde olması gereken bütün özellikleri taşır.


need-for-speed-world-pc-036.jpg

Oyun çok oyunculu online yapıda bir oyundur. Oyuncular gerçek yarışcılara karşı mücadele etmektedirler ve gerçekçi bir yarış deneyimi yaşamaktadırlar.

Need-for-Speed-World-Online-PC-Screensho...1326326839

Oyun bu fırsatı kullanıcılarına sunmaktadır. Oyunda 100'ün üzerinde lisanslı araç  vardır. Tabi bunların lisanslı olarak yedek parçaları da mevcuttur.

need-for-speed-world-5.jpg

Free to Play özelliğinde bir oyundur. Oyuncular isterlerse oyun içindeki ihtiyaçlarına göre küçük ödemeler yapa bilirler.
 

Need-for-Speed-World-Comes-on-July-20-2.jpg

Oyun içindeki bu ödeme sistemi oyunda herhangi bir dengesizliğe yol açmamaktadır. Araba yarışlarını seven oyun severlerin kesinlikle denemesi gereken bir oyun.
Oyunun Adresi : http://world.needforspeed.com/?lang=tr

need-for-speed-world-1.jpg
 
Alıntı
  


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi