Gamerepin Forum
Shaiya Irklar&Lv.8 Tahta Perisi. - Baskı Önizleme

+- Gamerepin Forum (http://forum.gamerepin.com)
+-- Forum: Oyunlar (http://forum.gamerepin.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Shaiya (http://forum.gamerepin.com/forumdisplay.php?fid=70)
+--- Konu Başlığı: Shaiya Irklar&Lv.8 Tahta Perisi. (/showthread.php?tid=981)Shaiya Irklar&Lv.8 Tahta Perisi. - Vincent - 06-04-2015

Shaiya Irklar & Lv.8 Tahta Perisi.

İnsanlar,

Teos' un en gençleri İnsanlardır. Güçlü, zeki ve çevik. İnsanlar neredeyse Teos' taki bütün görevleri üstlenebilirler ama daha çok güçleri ve ruhani özellikleriyle öne çıkmışlardır. Doğuştan cengaver ve rahip olan İnsanlar büyülü Elfler'i çok iyi tamamlar. Tanrıçaları tarafından Teos' a, düzeni ve birliği yeniden kurmaları umuduyla gönderilmişlerdir. Maalesef onlar da bu karmaşanın içine çekildi ve yanlarında dost olarak bir tek Elfler kalmıştı.

Düzenli, zeki ve tedbirli kavramları bir elf' i tanımlayabilmek için gerekenlerden yalnızca bir kaçıdır. Elfler, Vailler gibi, Dumianas'ın torunlarıdır. Doğa kanunları, düzen ve disiplin elfler için çok büyük önem taşır. Birincil amacı olası tehlikeleri sınırlarından olabildiğince uzakta tutmak olan büyülü elf ırkı, Işık Tanrıçası' nın göz bebeğidir.

Vailler,

Zeki ve çevik, kurnaz ve ruhani, Vailler Karanlıklar Tanrıçası'nın gözde ırkıdır. Dumianas neslinden gelen iki ırktan biri olan ilginç ve gizemli vail ırkı beklenenin aksine, savaşa ve şiddete susamış bir ırk değildir. Fakat kendi bölgelerinde dengeyi ve huzuru korumak adına her türlü hain ve korkunç davranışı sergilemekten kaçınmazlar. Fazla kuvvetli olmayan Vailler, gizli ve esrarengiz savaş teknikleriyle bu durumun üstesinden gelirler.

Nordeinler,

Büyük Savaş'ın son dönemlerinde Teos'u korumaları için yaratıldılar. Uygar ve zeki olmaktan oldukça uzak olan Nordeinler gaddar ve saldırgan bir ırk olarak tanınırlar. Fakat bu kadim ırkı bu özelliklerinden dolayı yargılamak doğru değildir. Süregelen savaşlarda gördüklerinden dolayı büyüyü kınayan nordeinler, savaşta sihir kullanmamaktan yanadırlar. Bu belki de sihirli elfler yerine ruhani Vailler'in yanında saf tutmalarının en önemli sebeplerinden biridir.

Lv.8 Tahta Perisi Hakkında Bilgi,

Tahta Perileri Saydam Gibidirler.

Fanseienon Enstitüsü Yaşarlar Sürü Halinde.